Naga MarketsMonnari to firma specjalizująca się w segmencie markowej, eleganckiej odzieży damskiej i męskiej. Działalność spółki skupia się na projektowaniu kolekcji, sprzedaży ubrań, butów i dodatków oraz szeroko pojętego zarządzania markami.


Na wykresie dziennym widzimy trend wzrostowy oraz ładne respektowanie poziomów, za każdym razem opłacało się kupować w korekcie po wybiciu.


Problemem jest ważny opór, który stoi przed kursem. Jest to szczyt z 2010 roku, jego pokonanie mogłoby otworzyć drogę do jeszcze wyższych poziomów.

Po przeprowadzonej restrukturyzacji w spółce wzrosły zarówno zysk netto, przychody jak i marże. To wszystko spowodowało wzrosty. W pierwszym półroczu 2013 roku firma otwarła 7 nowych salonów, których do końca roku ma być otwarte jeszcze 5 następnych. Wszystko wygląda dobrze, ale zachodzi pytanie czy kurs nie jest już zbyt wysoko. Myślę, że notowania spółki znajdują się w ciekawym położeniu, warto ją obserwować, a mocne wybicie ponad szczyt z 2010 roku może wywołać jeszcze większe zainteresowanie na akcjach spółki Monnari.


Jeżeli masz jakieś pytania proszę napisz na adres e-mail: longtrader@o2.pl lub odwiedź mój dziennik na forum, gdzie znajdziesz pogłębione analizy, opisy moich wejść, a także będziesz mógł podyskutować na dowolny temat związany z tradingiem: Gra długoterminowa

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułNZD/USD – sygnał kupna na Ichimoku
Następny artykułAnaliza AUD/USD 6 listopada 2013
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here