Naga MarketsMonnari Trade to spółka odzieżowa istniejąca od 2000 roku.

monnari
źródło xStation 5

Notowania spółki zyskały podczas poniedziałkowej sesji o niemal 2%. Na wykresie dziennym widoczna jest próba zainicjowania odbicia od poziomu poprzedniego dołka. Szerszy trend niestety jest spadkowy, dlatego ewentualne wzrosty mogłyby dotrzeć do linii trendu. Wydaje się, że z uwagi na trend oraz słabą sytuację na szerokim rynku, w tym na indeksie, do którego spółka należy – raczej bardziej prawdopodobnym scenariuszem są dalsze spadki, po niewielkiej korekcie. Powodem odbicia była publikacja wyników za lipiec. W tym miesiącu przychody sięgły 22,3 mln zł co oznacza wzrost o 18%.

Zobacz również: Bloober Team – pozytywne informacje napędzają wzrosty

Unimot specjalizuje się w obrocie olejem napędowym, biopaliwami, gazem płynnym (LPG), gazem ziemnym (w tym LNG) oraz energią elektryczną.

unimot
źródło xStation 5

Podczas poniedziałkowej sesji akcje spółki taniały o ponad 3% kontynuując niewielką korektę. Patrząc na szerszy obraz techniczny, można być pod wrażeniem kondycji spółki. Powodem do wzrostów jest przede wszystkim wyraźna poprawa wyników. Na wykresie widać, że najbliższe wsparcie mamy w rejonie 16,10 zł i do czasu aż cena nie spadnie na ten poziom, nie ma powodów do obaw. Wczoraj spółka poinformowała, że zamierza dokonać częściowej dezinwestycji wspólnego przedsięwzięcia z Blue Line Engineering poprzez przejęcie 100% udziałów w Unimot System i przekazanie udziałów w spółkach Blue Cold i Blue LNG na rzecz Blue Line Engineering. Decyzja wpisuje się w strategię na najbliższe lata, która zakłada optymalizację aktywów gazowych i koncentrację na najwyżej marżowych biznesach.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here