Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Monnari to firma specjalizująca się w segmencie markowej, eleganckiej odzieży damskiej i męskiej.

monnari

Spółka zyskała wczoraj ponad 5% na najwyższych obrotach od miesiąca. Pozytywny układ techniczny i panujący tu od dawna trend wzrostowy został wsparty poranną rekomendacją kupna z ceną docelową na poziomie 23 zł. Reakcja kupujących ma miejsce na ważnym wsparciu jakie wyznaczają dwa wcześniejsze wierzchołki. Pod względem technicznym doszło także do wybicia górą formacji trójkąta, która prawdopodobnie miała charakter korekcyjny po uprzednim mocnym impulsie wzrostowym. W takiej sytuacji wydaje się, że powrót przynajmniej do okolic 20 zł staje się bardzo realny, a ustawienie linii obrony pod wsparciem 16 zł może okazać się dobrym rozwiązaniem. Ostatnio o możliwych wzrostach informowałem 19 czerwca.

[pullquote]Zarabiaj na spadkach i wzrostach notowań polskich spółek dzięki brokerowi HFT Brokers[/pullquote]

Elemental Holding S.A. jest spółką holdingową, której celem biznesowym jest konsolidacja podmiotów funkcjonujących na rynku hurtowego obrotu metalami nieżelaznymi oraz recyklingu.

elemental

Niespełna 4% wzrosty jednak przy dość słabych obrotach to osiągnięcia spółki Elemental, która od ponad roku porusza się w trendzie wzrostowym. Brak wolumenu sprawia, że należy z pewną rezerwą traktować wczorajszą próbę zakończenia korekty. Miała ona miejsce na pewnym wsparciu okolic 4,25 zł i nadal może się udać. Jeżeli jednak spadki będą kontynuowane, kolejnej szansy można wypatrywać przy dolnej krawędzi kanału wzrostowego. Niezachwiany dotąd układ coraz wyżej położonych dołków, sprawia że cena nie powinna spaść znacząco poniżej 4 zł. W przeciwnym razie byłby to pierwszy sygnał ostrzegawczy przed możliwym słabnięciem trendu.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here