Naga MarketsMonnari to firma specjalizująca się w segmencie markowej, eleganckiej odzieży damskiej i męskiej

monnari w1Na wykresie tygodniowym z pełną historia notowań mamy trend wzrostowy. Kluczowy szczyt został pokonany, a na następnie dwukrotnie przetestowany jako wsparcie. Jest to pozytywna sytuacja sugerująca możliwość dalszej zwyżki. Warto zwrócić uwagę, że kolejnym oporem jest dopiero okolica 13 zł, choć wcześniej kurs musi ostatecznie uporać się z poziomem 10 zł.

monnari d1

Na interwale dziennym kluczowy jest poziom ok. 10 zł. Jest to nie tylko okrągła bariera ale także poziom poprzedniego szczytu. 10 zł zostało jednak już pokonane, aczkolwiek cena nadal oscyluje mniej więcej przy tym poziomie. Lokalne wsparcie odrobinę niżej wydaje się dobrym miejscem do ewentualnego kupna akcji. Ruch korekcyjny widoczny na wykresie trwał dość długo stąd sądzę, że ruch wzrostowy nie uległ jeszcze wyczerpaniu, choć należy liczyć się z pewnym spowolnieniem przy aktualnych poziomach.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie lub w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

invest

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here