Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Monnari to firma specjalizująca się w segmencie markowej, eleganckiej odzieży damskiej i męskiej.

Te artykuły również Cię zainteresują
monnari

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Spółka zyskała podczas wczorajszej sesji ponad 5% i był to piąty z rzędu dzień zakończony na plusie. Gołym okiem widoczne jest już dość mocne odbicie rozpoczęte na wsparcia w rejonie 10,80 zł. Od początku tygodnia wzrosty sięgają już 14 %, a więc możliwe, że nie jest to tylko korekta ostatnich spadków. Inny argument przemawiający za kontynuacją odbicia to pokonanie ważnego oporu w rejonie 12,70 zł. Podczas wzrostów obroty utrzymują się na całkiem dobrym poziomie. Wydaje się, że cena powinna tera rosnąć do kolejnego oporu w okolicy 15,50 zł. Poprzednia analiza miała miejsce 25 grudnia.

Alior Bank SA jest uniwersalnym bankiem depozytowo-kredytowym, obsługującym osoby fizyczne, prawne i inne podmioty będące osobami krajowymi i zagranicznymi.

alior

Jednym z mocniej zyskujących banków w kończącym się tygodniu był Alior, który jak na razie wzrósł o nieco ponad 7%. W pierwszej kolejności wzrosty powinniśmy traktować jako korektę, gdyż trend mamy zdecydowanie spadkowy, a obecne poziomy cenowe nalezą do najniższych w historii. Kilka ostatnich miesięcy wpisuje się w kanał spadkowy. Aktualnie cena testuje już poziom oporu jaki wyznacza poprzedni dołek. W tym rejonie mamy także górną krawędź kanału. Gdyby kupującym udało się doprowadzić do mocnego wybicia, pojawiłby się sygnał do większego odreagowania, przynajmniej do 67,55 zł czyli poziom wierzchołka z końca ubiegłego roku. Poprzednia analiza została wykonana 20 października.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here