Naga Markets



Kurs Monnari konsoliduje się w formacji trójkąta symetrycznego. Formacja tego typu nie pozwala na przewidzenie kierunku wybicia. Wiadomo jednak, że zasięg ruchu po wybiciu powinien być porównywalny z amplitudą wahań wewnątrz trójkąta w jego najszerszym miejscu.

Monnari 18 08W przypadku Monnari odległość ta wynosi 1,80 zł i jeśli dodamy tę wartość do poziomu, na którym znajduje się górne ramię trójkąta, to otrzymamy prognozę zasięgu ruchu w przypadku wybicia górą – będzie to poziom 16,10 zł oznaczony zieloną linią.

Z kolei odejmując 1,80 zł od poziomu na którym znajduje się dolne ramię, otrzymamy prognozę zasięgu ruchu w przypadku wybicia dołem – będzie to poziom 12 zł oznaczony bordową linią.

W razie wybicia górą najbliższym oporem jest niebieska opadająca linia obecnie znajdująca się na poziomie 14,70 zł. Dla wybicia dołem wsparcie znajduje się w przedziale 12.75 – 12.80 zł i składa się z luki hossy oraz lokalnego dołka. Barierę oznaczono podwójną niebieską linią.

AUTOR: MARCIN LACHOWSKI


Chciałbyś zamówić naszą analizę? Daj znać w komentarzu poniżej.

Powyższa analiza ani żadna jej część nie jest rekomendacją ani zachętą do zawarcia transakcji i ma charakter wyłącznie informacyjny. W razie wątpliwości co do treści należy szukać niezależnej, fachowej porady.



tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here