Naga MarketsW trakcie ostatniego tygodnia, kryptowaluta Monero zyskiwała ponad 30%, co przełożyło się na aprecjację w zakresie 100 dolarów i na pokonanie dotychczasowych lutowych szczytów na wysokości poziomu 300,00. Jednym z powodów tak dynamicznej aprecjacji jest planowany na marzec fork MoneroV. Kupujący powinni jednak zachować czujność.


14 marca początek MoneroV

W momencie podziału oryginalnego łańcucha sieci XMR, wszyscy posiadacze tokneów otrzymają za darmo monety MoneroV w stosunku 1:10. Jeżeli w tym momencie w portfelu znajduje się 1 XMR, to po dacie forka pojawi się w nim 10 nowych monet.

Osoby, które połaszą się na darmowe tokeny powinny uważać jednak na powszechne zjawisko pump-and-dump mające miejsce przed forkami, będącymi w ostatnich miesiącach popularną formą przyciągania uwagi do mniejszych i większych projektów kryptowalutowych.

Od strony technicznej wyraźnie widać, że na rynek powróciła bycza przewaga. Cenie udało się zameldować nad dolnym ograniczeniem dawnej konsolidacji, wybić dotychczasowe maksima lutowe oraz linię trendu rysowaną od historycznych szczytów z grudnia. W tym momencie poziomy docelwe kształtują się na wysokości 420,00 (górne ograniczenie ruchu bocznego z przełomu roku):

Źródło: Tradingview.com

Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Czym jest MoneroV?

Monero to jedna z największych pod względem łącznej kapitalizacji kryptowaluta, która jednocześnie posiada opinię jednej z najbezpieczniejszych w całym ekosystemie tokenów kryptograficznych. W jakim celu zaplanowano więc podział głównej sieci?

Zgodnie z informacjami znajdującymi się na oficjalnej stronie MoneroV, to liczba wprowadzanych w ramach nowej monety zmian nie jest długa:

„MoneroV posiada ograniczoną podaż monet, natomiast w przypadku Monero jest ona nieskończona. MoneroV zaimplementuje również nowe protokołu, które powinny rozwiązać problem skalowalności – na który natknął się XMR oraz inne kryptowaluty, między innymi BTC”.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here