Naga MarketsNajwiększa polska giełda kryptowalutowa, Bitbay, poinformowała o wdrożeniu 3 lipca dwóch nowych kryptowalut do swojej oferty. Szeregi dotychczas dostępnych tokenów kryptograficznych zasilają Monero (XMR) oraz Zcash (ZEC).

Jak wynika z postu zamieszczonego na stronie Facebook przedsiębiorstwa, obie waluty mają być dostępne w parach z Bitcoinem, złotówką, euro oraz dolarem amerykańskim. Wstępnie wdrożenie przewidziano do godziny 16:00, co będzie związane z krótką przerwą techniczną w funkcjonowaniu giełdy.

W efekcie lista dostępnych cyfrowych monet wyniesie 13. Obecnie w ofercie dostępne są BTC, ETH, LSK, LTC, GAME, DASH, BCH, BTG oraz XRP.

Warto przypomnieć, że ostatni raz Bitbay poszerzał swoją ofertę kilka tygodni temu, kiedy inwestorzy otrzymali możliwość handlu na parach kryptowalutowych z XIN oraz UCOM. BitBay, to największa polska giełda kryptowalutowa, która wkrótce może stać się jednak podmiotem maltańskim. Pod koniec maja właściciel podmiotu, Sylwester Suszek, zapowiedział migrację do innego kraju ze względu na o wiele jaśniejsze i korzystniejsze uwarunkowania prawno-podatkowe.

Dodane pary walutowe to:
– XMR/PLN
– XMR/EUR
– XMR/USD
– XMR/BTC
– ZEC/PLN
– ZEC/EUR
– ZEC/USD
– ZEC/BTC

Monero (XMR) to pierwszy fork monety Bytecoin. Jest to zdecentralizowana kryptowaluta, skoncentrowana na prywatnych transakcjach, które są dodatkowo szybkie i bezpieczne.
Więcej na temat Monero

Zcash (ZEC) to moneta o otwartym kodzie źródłowym, który zapewnia silne zabezpieczenia prywatności i selektywną przejrzystość transakcji.
Więcej na temat Zcashtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here