Naga MarketsMonero to jedenasta największa kryptowaluta z kapitalizacją rynkową sięgającą 3,5 mld USD. W ciągu ostatniej doby jej cena wzrosła o 12% do poziomu 233 USD. Tylko w tym tygodniu kapitalizacja monety wzrosła o miliard dolarów.

Na samym początku tygodnia cena Monero wynosiła 167,78 USD, a jej kapitalizacja jedynie 2,66 mld USD. Kryptowaluta już prawie odrobiła straty z ostatnich tygodni. Ostatnio była na takim poziomie 21 marca. Do osiągnięcia szczytu z 20 stycznia, gdy kosztowała 389,03 USD, jeszcze daleko droga. Wtedy kapitalizacja rynkowa przekroczyła nieznacznie 6 mld USD.

Kryptowaluta wciąż znajduje się znacznie powyżej zasięgu 40-50 USD, gdzie znajdowała się w zeszłym roku. Monero jest jedną z monet, które doprowadziły razem z Bitcoinem do kapitalizacji rynkowej kryptowalut na poziomie 334 mld USD. Przypomnijmy, Bitcoin odbił się do 8100 USD w ciągu ostatnich 24 godzin.

6 kwietnia miał miejsce półroczny hard fork Monero, kryptowaluta otrzymała kilka ulepszeń. Istnieje jednak ryzyko, że dojdzie do podzielenia sieci na dwa osobne łańcuchy.

Cena Monro w ciągu ostatniego tygodnia


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here