Naga Markets

Monero, Dash i inne privacy coins znikają z giełdy kryptowalut HuobiGiełda kryptowalut Huobi wycofa ze swojej platformy siedem różnych „privacy coins”, czyli kryptowalut charakteryzujących się wyższym poziomem bezpieczeństwa , ponieważ rośnie presja regulacyjna na waluty zwiększające użytkowników.

Pricacy coins znikają z giełdy Huobi. Koniec handlu Monero, Dash i innymi

Giełda ogłosiła, że kończy notowanie kilku tokenów prywatności, w tym Dash (DSH), Decred (DCR), Firo (FIRO), Monero (XMR), Verge (XVG), Zcash (ZEC) i Horizen (ZEN).Tokeny te zaczną być wycofywane z rynku 19 września, natomiast usługi depozytowe zablokowane z początkiem tego tygodnia. Użytkownicy zostali wezwani do anulowania otwartych zamówień na monety prywatności, podczas gdy giełda anuluje wszelkie istniejące transakcje w czasie delistingu.

Huobi zauważył, że podjął wysiłki w celu spełnienia polityk zgodności w ponad 100 krajach, w których jego usługi są dostępne. W komunikacie przytoczono wysiłki mające na celu przestrzeganie najnowszych przepisów finansowych, a także zasad zarządzania tokenami.

Artykuł 17(16) regulaminu giełdy odnosi się do “zawieszania handlu”, co daje Huobi Global prawo do zawieszania handlu tokenami w podobnych okolicznościach. Klauzula 16 jest skierowana w szczególności do monet prywatności: “Token jest tokenem prywatności gdy nie obsługuje podpisów offline lub jego kody źródłowe węzłów nie są otwarte”.


W kryptowaluty w formie CFD możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż konto i zacznij trading!

CHCĘ HANDLOWAĆ W CFD NA KRYPTOWALUTY

77% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy możesz sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

XTB

Giełda potwierdziła również, że zakończyła świadczenie usług w ramach futures, margin, ETP, OTC i trading bot dla wspomnianych kryptowalut.

Huobi ma na oku przejście na rynek Stanów Zjednoczonych po uzyskaniu licencji Money Services Business (MSB) od amerykańskiej sieci egzekwowania przestępstw finansowych (FinCEN) w lipcu 2022 r.

Jak wcześniej informowano, tokeny prywatności znalazły się pod ścisłą kontrolą w różnych jurysdykcjach na całym świecie. Japońskie, południowokoreańskie i australijskie organy regulacyjne zakazały ich stosowania w ostatnich latach.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: gpw cdr | dzisiejszy kurs euro | warren buffett | kurs euro on line | giełda jsw | kurs dolara nowozelandzkiego prognozy | złoty polski kurs |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here