Naga Markets„Moje serce to kryptowaluty” – celebryta Dave Portnoy wraca na rynek Bitcoina
Dave Portnoy

Amerykański celebryta internetowy i założyciel bloga o sporcie i popkulturze Barstool Sports, David Portnoy, wraca do Bitcoina (BTC) po nagłej rezygnacji z handlu cyfrowymi walutami, gdy jego inwestycja w Chainlink (LINK) okazała się niewypłaem. W jednym z ostatnich materiałów, Portnoy powiedział, że jego “serce to kryptowaluty” i wkrótce powróci na rynek cyfrowych aktywów.

  • David Portnoy zainteresował się rynkiem kryptowalut po pandemii koronawirusa po spotkaniu z braciami Winklevoss
  • Celebryta miał nabyć spore ilości Bitcoina oraz kryptowaluty LINK – w przypadku tej drugiej inwestycja okazała się niewypałem
  • Po chwilowej przerwie Portnoy zapowiedział jednak, że ponownie chce inwestować w kryptowaluty

Bitcoin i Portnoy. Tym razem się uda?

Portnoy wszedł na rynek Bitcoina na początku sierpnia, po spotkaniu z popularnym rodzeństwem kryptowalutowych miliarderów, Cameronem i Tylerem Winklevoss. Po otrzymaniu szybkiego szkolenia na temat tego, czym są kryptowaluty i jak na nich handlować, Portnoy podobno kupił znaczną ilość Bitcoina i Chainlink (LINK).

W momencie inwestycji w LINK kryptowaluta znajdowała się na szczycie swojego rajdu o niemal 1000%. Token chwilę później gwałtownie się odwrócił, a Portnoy ogłosił, że opuszcza rynek kryptokurwalutowy. 22 sierpnia powiedział: “Wychodzę z kryptowalut, bo monety nie zawsze idą w górę”. Po zakończeniu korekty szybko zmienił jednak zdanie i postanowił znowu spróbować swoich sił.

Internetowy przedsiębiorca i inwestor powiedział, że jego “serce to kryptowaluty” i wkrótce wróci.

– Krypto-ludzie, to praktycznie najprzyjemniejsza grupa ludzi jaką kiedykolwiek spotkałem. Oni są okropnie szaleni. Oszaleli na portalach społecznościowych, oszaleli na Twitterze, mają taką samą pieprzoną osobowość jak ja, są hazardzistami w głębi serca, potykają się, śmieją się z siebie, chcą zarobić pieniądze. Będę w kryptowalutach. Moje serce to kryptowaluty. Ale muszę to tylko rozgryźć – komentował Portnoy.

Bitcoin, Ether i LINK notują spadki

Odkąd Portnoy powiedział, że wychodzi z rynku cyfrowych aktywów, cena Bitcoina spadła o około 12%. Główne altcoiny, w tym Ether (ETH) i LINK, odnotowały jeszcze większe spadki w stosunku do dolara amerykańskiego.

LINK, do którego Portnoy pozostaje entuzjastycznie nastawiony, spadł o 21% od 22 sierpnia. Ale altcoiny widziały większe cofnięcia niż Bitcoin z powodu silnych rajdów w drugiej połowie 2020 roku. LINK wzrósł z 4,74 dol. w dniu 6 lipca do 19,99 dol. w dniu 16 sierpnia, odnotowując 325% rajdu.

Portnoy twierdzi jednak, że kocha kryptowaluty i załogę projektu LINK. Ciekawe jak długo tym razem celebryta utrzyma się na powierzchni zmiennego rynku cyfrowych aktywów.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułZCh Police miały 16,03 mln zł zysku netto, 22,41 mln zł EBIT w II kw. 2020 r.
Następny artykułKurs euro (EUR/USD) próbuje odbijać, ale oczekuje na posiedzenie EBC
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here