Naga Markets

Popularny analityk kryptowalutowy znany pod pseudonimem PlanB, popularyzator metody przyszłej wyceny bitcoina (BTC) w oparciu o model stock-to-flow (S2F) napisał na Twitterze, że listopad będzie najprawdopodobniej pierwszym miesiące od lipca, gdy nie sprawdzi się jego prognoza cenowa dla bitcoina. Model „podłogowy” wskazywał minimalny poziom dla BTC na koniec listopada na poziomie 98 000 USD, podczas gdy najpopularniejsza kryptowaluta spada silnie w piątek w okolice 54 000 USD.

  • Model wskazywał, że „najgorszy scenariusz” dla bitcoina wyniesie 98 000 USD do końca listopada
  • Największa kryptowaluta musiałaby wzrosnąć o 67% w mniej niż tydzień, aby ta prognoza się spełniła
  • Według analityka bitcoin wciąż jest na dobrej drodze do osiągnięcia 100 000 USD, mimo że BTC jest znacznie poniżej przewidywanej ceny
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

Model „stock-to-flow” jest żywy i ma się dobrze

Po tym, jak model „podłogowy” prognozował niemal idealnie cenę bitcoina w sierpniu, wrześniu i październiku, w listopadzie jest na dobrej drodze do ogromnej pomyłki. Model wskazywał, że „najgorszy scenariusz” dla bitcoina wyniesie 98 000 USD do końca listopada, co oznacza, że ​​największa kryptowaluta musiałaby wzrosnąć o 67% w mniej niż tydzień, aby ta prognoza się spełniła.Analityk PlanB ma trzy modele, które pomagają mu w obserwowaniu i prognozowaniu kursu bitcoina.  Pomimo faktu, że model „podłogowy” wydaje się teraz mocno mylić, PlanB twierdzi, że nie ma to wpływu na inny jego model S2F, który jako pierwszy przyniósł mu ogromny rozgłos w sieci.

Według analityka bitcoin wciąż jest na dobrej drodze do osiągnięcia 100 000 USD, mimo że BTC jest znacznie poniżej przewidywanej ceny. Model S2F, którego celem jest przewidywanie wartości bitcoina poprzez uwzględnienie tempa produkcji monet, jest często krytykowany za skupianie się wyłącznie na podaży, a tym samym usuwa wpływ popytu z równania.

Podczas gdy 98 000 dolarów wydaje się być poza zasięgiem, byki nadal walczą, by zamknąć miesiąc na plus. Bitcoin odnotował burzliwe Święto Dziękczynienia (25 listopada) w zeszłym roku, spadając o 13%. Jednak hodlerzy mogą być nadal zadowoleni ze stopy zwrotu w 2021 roku, a bitcoin wzrósł o około 320% od ostatniej kolacji z indykiem.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview

Zobacz również:

72% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: gielda komentarze | neuca akcje opinie | komentarze giełdowe | gpw playway | prognoza dla dolara | nasdaq 100 notowania | benefit notowania |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here