whitebit

20 czerwca 2013 9:50

Eurodolar nie przestaje spadać. Przebił silne wsparcie na 1.3240 i właściwie zostało mu jeszcze jedno na 1.31750. Jest to wsparcie techniczne wzmocnione 38,2% zniesienia Fibo ostatniej fali wzrostowej z wykresu dziennego. Tam spadki mogą wyhamować.

Tradycyjnie można szukać okazji do kupna jeśli na jednym ze wsparć utworzy się sygnał kupna (np. pin bar). Jednak momentum spadkowe jest na tyle silne, że raczej należałoby raczej oglądać się za shortami, jeśli kurs odbije. Taka okazja może być w okolicach podwójnego szczytu z nocy czyli 1.3300, lub jeśli cena odbije od 1.31750 to wtedy 1.3240 będzie działać jako opór.

Mocne spadki na EUR/USD. Przed parą ostatnie silne wsparcie.Zapisz się do newslettera Comparic.pl >>Conotoxia


Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>
Zapisz się do newslettera Comparic.pl >>Dalsza część artykułu pod filmem
  • Powiązane zagadnienia:
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj