TMS


MobiMedia Solution będzie prowadzić działalność związaną z handlem elektronicznym w wersji mobilnej oraz mediami społecznościami.

Spółka porusza się w trendzie spadkowym od momentu debiutu. Jedynie co jakiś czas pojawia się gwałtowna, dynamiczna zwyżka, po której sytuacja jednak szybko wraca do normy. Przeglądając bardzo liczne komentarze na forach internetowych, można odnieść ważenie, że spekulanci posiadający akcje, liczą na kolejną nagłą zwyżkę. Jest to jednak czysta spekulacja, trudno więc przewidywać moment, kiedy i czy to nastąpi. Obecnie kurs notuje nowe, historyczne minima. Od października 2016 roku widoczny jest układ coraz niższych wierzchołków. Ostatnie korekty były bardzo słabe. Wydaje się jednak, że sytuacja za jakiś czas się powtórzy i znowu zobaczymy, krótkotrwały ruch w górę. Co do fundamentów, warto pamiętać, że 31 maja poznamy raport za 2017 rok. Ciężko się czegoś spodziewać, gdyż spółka notuje bardzo słabe wyniki finansowe. Fatalnie wygląda także jej ocena w szwedzkim systemie bankowym. Wydaje się więc, że akcjonariuszom pozostaje liczyć na jakieś zaskoczenie w najbliższym raporcie, które wywoła kolejną korektę wzrostową.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąNoble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here