Naga MarketsMo-bruk saMo-Bruk miał 122,6 mln zł przychodów ze sprzedaży, 69,8 mln zł EBITDA oraz 52,8 mln zł zysku netto w I-III kw. 2020 r. Oznacza to wzrost rok do roku odpowiednio o 41%, 102,3% oraz 121,8%, podała spółka, powołując się na wstępne dane.

Mo-Bruk miał 52,8 mln zł zysku netto w I-III kw. 2020 r.

“Konsekwentnie zwiększamy portfel zamówień i poprawiamy wyniki finansowe dzięki efektywnemu modelowi biznesowemu. Jesteśmy optymistycznie nastawieni do ostatnich miesięcy bieżącego roku, jak i kolejnych kwartałów, obserwując korzystne otoczenie rynkowe, w tym legislacyjne. Oczekujemy, że liczba przetargów dotyczących zagospodarowania odpadów będzie w kolejnych latach systematycznie rosnąć” – skomentował prezes Józef Mokrzycki, cytowany w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują

Mo-Bruk w 2012 roku przeniósł się z NewConnect na rynek główny warszawskiej giełdy. Jego głównym biznesem jest gospodarka odpadami – zestalanie odpadów, produkcja paliwa alternatywnego i spalanie odpadów niebezpiecznych i medycznych. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży spółki wyniosły 130,57 mln zł w 2019 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here