Naga MarketsMo-Bruk: 6 domów maklerskich przyjmie zapisy od inwestorów indywidualnychZapisy od inwestorów indywidualnych w ofercie publicznej Mo-Bruku będzie przyjmować sześć domów maklerskich: Ipopema Securities, BM mBanku, BM PKO BP, BM Banku Pekao, DM BOŚ i BM Alior Banku, podała spółka.

Mo-Bruk ustalił ustalił maksymalną cenę akcji i rozpoczął zapisy wśród inwestorów indywidualnych

Cena maksymalna akcji w ofercie publicznej Mo-Bruku została ustalona na poziomie 260 zł. Zapisy na akcje wśród inwestorów indywidualnych rozpoczną się 19 listopada i potrwają do 23 listopada. W transzy inwestorów detalicznych dostępnych będzie ok. 10-15% oferowanych akcji. Przydział akcji nastąpi 27 listopada, poinformowano.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Inwestorzy indywidualni mają możliwość zapisania się na akcje po cenie maksymalnej. Jeżeli ostateczna cena zostanie ustalona na niższym poziomie, otrzymają zwrot różnicy. Główni akcjonariusze Mo-Bruku, tj. Ginger Capital oraz Value FIZ, zamierzają sprzedać w ramach oferty publicznej do 30% akcji spółki w proporcji 50/50 z opcją zwiększenia wolumenu o kolejne 10%. Lider polskiej branży przetwarzania odpadów przemysłowych nie emituje nowych akcji” – czytamy w komunikacie.

Globalnymi koordynatorami oferty i prowadzącymi księgę popytu są mBank i Ipopema Securities, a doradcą prawnym Kancelaria Spaczyński, Szczepaniak i Wspólnicy.

Mo-Bruk w 2012 roku przeniósł się z NewConnect na rynek główny warszawskiej giełdy. Jego głównym biznesem jest gospodarka odpadami – zestalanie odpadów, produkcja paliwa alternatywnego i spalanie odpadów niebezpiecznych i medycznych. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży spółki wyniosły 130,57 mln zł w 2019 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here