Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Spółka MNI S.A., wraz ze spółkami zależnymi, to dynamicznie rozwijająca się grupa medialno-telekomunikacyjna.

Te artykuły również Cię zainteresują
mni

Spółka zyskała podczas wczorajszej sesji 25% ale tak naprawdę od dłuższego czasu jest to walor wyróżniający się bardzo wysokimi obrotami. Jest to spółka dla graczy typowo spekulacyjnych, która od dłuższego czasu nieustannie traciła na wartości. Próbując użyć analizy technicznej w takich warunkach, na pierwszy rzut oka widać, że spadki poruszają się w ramach kanału. Przełączając się na wykres historyczny, zobaczymy że obecna próba zainicjowania odbicia to nie tylko odbicie od dolnej krawędzi ale przede wszystkim obrona dołka z 2003 roku. Szansę na odbicie należy upatrywać w wysokich obrotach jakie pojawiają się obecnie przy próbie zarysowania dołka. Jako ciekawostkę można potraktować fakt, że impulsy wzrostowe zazwyczaj są tu inicjowane na początku grudnia, tak było nie tylko przy dwóch poprzednich dołkach w ramach kanału.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Pozbud T&R S.A. to polski producent okien drewnianych, który od ponad 30 lat doskonali technologię budowy stolarki.

pozbud

Dzisiejszy odcinek „Gorących spółek” to coś dla amatorów silniejszych wrażeń. Druga spółka czyli Pozbud znajduje się w podobnym położeniu czyli również daje nadzieję na wysokie zyski ale kosztem wysokiego ryzyka. Wczoraj spółka zyskała prawie 20% i przy próbie ukształtowania dołka pojawia się wysoki wolumen. Wykres tygodniowy pokazuje, że miejsce na dołek nie jest przypadkowe. Cena znajduje się bowiem na kluczowym, doskonale respektowanym wsparciu, z którego poprzednie odbicia dawały sporo zarobić. Pozytywną informacją, która może napędzać wzrosty jest powiększenie zaangażowania w spółce przez TFI PZU do ponad 7,5%.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

2 KOMENTARZE

  1. Słabo, choć dopóki cena nie zejdzie poniżej dołka z grudnia to jeszcze jest szansa na podjęcie walki. Zobaczymy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here