Naga MarketsMLP Group analizuje emisję zielonych obligacji; nie wyklucza emisji akcjiMLP Group bada możliwości pozyskania alternatywnego źródła finansowania inwestycji. Analizie poddawane są dostępne na rynku europejskim obligacje i warunki ich emisji, poinformował ISBnews prezes Radosław T. Krochta. Jednocześnie spółka nie wyklucza kolejnej emisji akcji w ramach dostępnego limitu.

InvestCuffs

MLP Group bada możliwości pozyskania alternatywnego źródła finansowania inwestycji

“Po ubiegłorocznej emisji akcji mamy ciągle niewykorzystany limit kapitału docelowego. Nie wykluczamy kolejnej emisji akcji, zgodnie z limitem kapitału docelowego uchwalonego przez walne zgromadzenie akcjonariuszy w ubiegłym roku, chociaż żadne decyzje jeszcze w tym przedmiocie nie zapadły” – powiedział Krochta w rozmowie z ISBnews.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Analizujemy możliwość emisji obligacji zielonych (green bond) na europejskim rynku, bo polski rynek papierów dłużnych denominowanych w euro wydaje się być relatywnie ograniczony” – powiedział także.

MLP Group jest deweloperem powierzchni magazynowo-produkcyjnych. Spółka jest notowana na GPW od 2013 r. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 140 mln zł w 2019 r.

Autor: Tomasz ChaberkoConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here