Naga MarketsML System kontynuuje prace badawcze ukierunkowane na utrzymanie równie wysokiej skuteczności urządzenia w identyfikacji obecnych i nowych mutacji wirusa SARS-CoV-2. "W oczekiwaniu na uznanie wyników badań urządzeniem Covid Detector za równoważne innym powszechnym na rynku metodom, spółka prowadzi działania nad potwierdzeniem skuteczności urządzenia na rynkach zagranicznych.O kolejnych pozytywnie zakończonych testach urządzenia Covid Detector, poinformował wczoraj ML System. Tym razem wynalazek skutecznie przeszedł walidację w Hiszpanii. Badania prowadzone w hiszpańskiej klinice Clinica Virgen de las Nieves w Madrycie wykazały 100% skuteczność urządzenia w detekcji wirusa SARS-CoV-2 z wydychanego powietrza.

ML System kontynuuje prace badawcze ukierunkowane na utrzymanie równie wysokiej skuteczności urządzenia w identyfikacji obecnych i nowych mutacji wirusa SARS-CoV-2. „W oczekiwaniu na uznanie wyników badań urządzeniem Covid Detector za równoważne innym powszechnym na rynku metodom, spółka prowadzi działania nad potwierdzeniem skuteczności urządzenia na rynkach zagranicznych.Zainicjowane odbicie

Jest to szczególnie istotne w krajach o rosnącym odsetku wariantu Delta wśród zachorowań, a nasze urządzenie w trybie profesjonalnym może być używane do badań przesiewowych” – tłumaczy prezes spółki. Na wykresie mamy kolejne odbicie od linii poprowadzonej po ostatnich dołkach. Wydaje się, że popyt ma otwartą drogę przynajmniej do oporu przy 125 zł.

ml system


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Autor poleca również:Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here