Naga MarketsSymbol GPW na tle wykresuPodczas wtorkowej sesji dowiadujemy się, że ze wstępnych szacunków spółka specjalizująca się w projektowaniu i wdrażaniu zintegrowanych systemów opartych na technologiach ogniw fotowoltaicznych – ML System miał wstępnie ok. 17,2 mln zł zysku EBITDA w pierwszych trzech kwartałach 2020 r. Informacja ta powoduje, że dziś spółka zyskiwała ponad 9 procent a obecnie, po godzinie 14:00 spada do poziomu +5,50 procent.

  • Podczas wtorkowej sesji ML System podaje wstępne wyniki na poziomie 17,2 mln zysku
  • To przekłada się dziś na wzrost na spółce przebijający próg 9 procent w maksymalnym podejściu
  • Obecnie spółka skorygowała ruch do zakresu 5,5 procent zysku na akcjach
  • W tym momencie spółka dochodzi zatem do poziomu 68,6 zł za akcję

ML System dzisiejszym królem parkietu – wzrost ponad 9 procent na sesji

Podczas dzisiejszej sesji zdecydowanie na przegląd zasługuje spółka ML System, która rośnie dziś ponad 9 procent, korygując do momentu pisania przeglądu do zakresu 5,5 procent czyli poziomu 68,6 zł za akcję.

Te artykuły również Cię zainteresują

Co jest powodem tak mocnego wzrostu spółki? Prawdopodobnie opublikowany wstępny raport co do wyników. Jak podaje raport – Ml System uzyskał wstępnie ok. 17,2 mln zł zysku EBITDA w pierwszych trzech kwartałach 2020 r. To sprawia, że podejście spółki nie powinno już dziwić.

wykres ML system H4 03.11.2020
ML system H4 03.11.2020\

Z technicznego punktu widzenia spółka znajduje się jeszcze na lokalnych oporach i dopiero przełamanie 75 zł za akcję otworzy spółce drogę nawet do poziomu 85 zł, które może się okazać kolejnym celem dla podmiotu. Warto zatem podczas kolejnych sesji przyglądać się rynkowi, czy nie będzie kolejnego podejścia – zaraz po potwierdzeniu wyników przez spółkę.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here