Naga MarketsML System to wyspecjalizowana spółka technologiczna, oferująca innowacyjne rozwiązania fotowoltaiczne zintegrowane z budownictwem.

mlsystem

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka poinformowała podczas wczorajszej sesji o uzyskaniu patentu na wynalazek “moduł fotowoltaiczny o falowodowej transmisji światła o zwiększonej uniwersalności jego stosowania”. Przyznana ochrona jest kolejnym, ważnym krokiem na drodze do komercyjnego wdrożenia szyby z powłoką kwantową, planowanego na połowę 2021 roku. Szyba uzyskała również homologację do wykorzystania w oknach pojazdów, co wydaje się rynkiem najbardziej atrakcyjnym, a na który już dziś spółka dostarcza swoje produkty – dodano w komunikacie. Na wykresie mamy próbę odbicia po nagłych spadkach, pierwszym celem kupujących powinien być poziom poprzedniego dołka przy 23,50 zł. Silne wzrosty sprzed paniki na spółka zajmujących się fotowoltaiką, sugerują że branża ta po uspokojeniu sytuacji na rynkach, nadal powinna cieszyć się zainteresowaniem inwestorów.

Zobacz również: GPW w ciągu 5 lat będzie liderem wzrostów w Europie, twierdzi Trader21

Asbis jest jednym z czołowych dystrybutorów produktów branży informatycznej na rynkach wschodzących Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

asbis

Dynamiczne odbicie obserwujemy na akcjach Asbisu, który doznał bardzo potężnej przeceny w z powodu koronawirusa. Wydaje się, że było ono trochę na wyrost, gdyż spółka mimo epidemii, spodziewa się dobrych wyników w 2020 roku. “Nie spodziewamy się istotnego wpływu epidemii koronawirusa na nasze wyniki” – dodano w jednym z komunikatów. Wydaje się, że początkowo rynki obawiały się epidemii w krajach wschodniej Europy, gdzie spółka sprzedaje sporo produktów. Podobna choć słabsza reakcja pojawiła się np. przy eskalacji konfliktu na Ukrainie i nakładanych sankcjach na Rosję. Teraz, przynajmniej oficjalnie, w Rosji epidemia nie stanowi większego problemu niż w krajach Europy Zachodniej. Jeszcze w tym miesiącu ma pojawić się prognoza wyników na cały rok.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here