ML System ma umowę o rozszerzeniu współpracy z grupą PilkingtonWarszawa, 27.09.2021 (ISBnews) – ML System zawarł umowę o współpracy ze spółkami Pilkington IGP sp. z o.o. oraz Pilkington Polska sp. z o.o. w sprawie wspólnej koordynacji sprzedaży produktów szklanych dla budownictwa wykorzystujących powłoki kwantowe oraz technologię BIPV, a także produktów linii Smart Glass, podała spółka.

„Współpraca obejmowała będzie projekty realizowane na terytorium całej Europy. Spółki grupy Pilkington będą wspierały Eemitenta w procesie wprowadzania do obrotu szyb z powłokami kwantowymi, jak również podejmą działania w celu włączenia tego produktu do swojej oferty handlowej” – czytamy w komunikacie.„ML System dysponuje wiedzą, zasobami technicznymi i doświadczeniem w zakresie produkcji innowacyjnych powłok kwantowych, technologii BIPV oraz produktów Smart Glass. Z kolei Pilkington posiada ugruntowaną pozycję na rynku europejskich producentów szkła, jak również dysponuje szerokim zapleczem technologicznym pozwalającym na oferowanie zdywersyfikowanej palety produktów podmiotom prowadzącym działalność w Polsce i w Europie. Przy wykorzystaniu wspólnego potencjału zaoferujemy klientom produkty szklane, wykorzystujące zaawansowane i unikatowe technologie pozwalające na produkcję energii elektrycznej” – skomentował prezes ML System Dawid Cycoń, cytowany w komunikacie.

ML System od 2020 r. współpracuje ze spółką Pilkington Automotive Poland w zakresie produktów i technologii szyb samochodowych z powłoką kwantową, przypomniano.

ML System to wyspecjalizowana spółka technologiczna, oferująca innowacyjne rozwiązania fotowoltaiczne zintegrowane z budownictwem (BIPV). Produkty ML System stanowią alternatywę dla tradycyjnych materiałów budowlanych. Spółka jest notowana na rynku głównym GPW od 2018 r.

(ISBnews)

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: dax futures notowania | gpw komentarze | akcje pgnig najnowsze wiadomosci | cd projekt akcje | kurs franka prognozy | akcje pko | koszt dolara |

investJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here