Naga MarketsML System ma umowę na dostawę BIPV w Oławie i okolicach za ok. 10 mln zł nettoML System podpisał umowę na dostarczenie instalacji BIPV w formie żaluzji, fasad wentylowanych, świetlików oraz produktów klasycznej fotowoltaiki dla kompleksu obiektów w Oławie i okolicach, w tym Galerii Oławskiej, podała spółka. Wartość umowy to blisko 10 mln zł netto.

ML System podpisał nową umowę

Umowa została zawarta z Elżbietą Jeżewską i Andrzejem Jeżewskim, działającymi jako wspólnicy spółki cywilnej Promet-Plast i występującymi jako partner wiodący w ramach partnerstwa ustanowionego na rzecz realizacji projektu pod nazwą “Zwiększenie udziału energii OZE w Energetycznym Klastrze Oławskim EKO, poprzez montaż instalacji PV i EW”. Przedmiotem umowy jest generalne wykonawstwo projektu realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020, podano w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Na podstawie zawartej umowy ML System zobowiązał się w szczególności do dostawy, montażu i uruchomienia instalacji fotowoltaicznych w określonych lokalizacjach. Łączna wartość umowy wynosi 9 985 344 zł netto. Całość prac powinna zostać zakończona do końca 2022 r.

“Rozwiązania szklane w budownictwie nie stanowią już jedynie o wartości estetycznej budynków, a ich rola wykracza poza konwencjonalne funkcje konstrukcyjne. Zastosowanie innowacyjnych modułów fotowoltaicznych w postaci żaluzji, fasad wentylowanych czy świetlików oferuje połączenie atrakcyjnej barwy, nowej formy architektonicznej z technologią produkcji energii. Wychodzi to naprzeciw modzie na ekologiczne budownictwo oraz wpisuje się w coraz bardziej rygorystyczne wymagania formalno-prawne w zakresie efektywności energetycznej nowo powstających i modernizowanych budynków” – skomentował prezes Dawid Cycoń, cytowany w komunikacie.

ML System to wyspecjalizowana spółka technologiczna, oferująca innowacyjne rozwiązania fotowoltaiczne zintegrowane z budownictwem (BIPV). Produkty ML System stanowią alternatywę dla tradycyjnych materiałów budowlanych. Spółka jest notowana na rynku głównym GPW od 2018 r. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 127,27 mln zł w 2020 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here