Naga MarketsmirbudKonsorcjum Mirbudu (lider), Przedsiębiorstwa Budowy Dróg i Mostów Kobylarnia i Zrzeszenia Budowlanego Interbudmontaż podpisało umowę z Generalnym Dyrektorem Dróg Krajowych i Autostrad z siedzibą w Warszawie na zaprojektowanie i wykonanie zadania pod nazwą “Budowa drogi ekspresowej S1 (dawniej S69) Bielsko-Biała-Żywiec-Zwardoń, odcinek Przybędza-Milówka (obejście Węgierskiej Górki)”, podał Mirbud. Wartość umowy wynosi 1 378 952 702,84 zł brutto.

“Termin zakończenia prac wymienionych w umowie: 34 miesiące od daty podpisania umowy. Do czasu realizacji robót nie wlicza się okresów zimowych” – czytamy w komunikacie.

Źródło: ISBnews


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Sytuacja na wykresie:

Notowania spółki rosną od kilku sesji. Dzisiaj kurs wzrasta o ponad 8% i to przy mocnych obrotach. Na wykresie tygodniowym widać, że ostatnie spadki naruszyły dolną krawędź kanału spadkowego, jednak obecnie cena dynamicznie odbija. Wysokie obroty sugerują trwalszy charakter odbicia i możliwy atak na poziom 1 zł.

mirbud

Czytaj także: Vivid Games z bogatymi planami wydawniczymi. Akcje w górę o 10%Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here