Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Mirbud działa przede wszystkim jako generalny wykonawca lub generalny realizator inwestycji w obszarze budownictwa handlowo-usługowego, mieszkaniowego, przemysłowego oraz inżynieryjno-drogowego na rynku budowlanym w Polsce.

Spółka zyskała podczas pierwszej sesji nowego tygodnia aż 13,6% przy bardzo wysokich obrotach. Była to reakcja rynku na informacje o tym, że spółka otrzymała podpisany list intencyjny dotyczący generalnego wykonawstwa budowy centrum dystrybucyjnego Castoramy. Informacja padła na podatny grunt, gdyż spółka ostro zyskuje od końca ubiegłego roku, a od dobrych 20 sesji panowała tu płaska korekta. Wybicie otwiera drogę do dalszych wzrostów, choć istotny opór mamy już w rejonie okrągłych 2 zł. Ostatnio o spółce pisaliśmy 20 stycznia.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Zakłady Magnezytowe Ropczyce SA to producent wysokiej jakości zasadowych i glinokrzemianowych materiałów ogniotrwałych.

Spółka kontynuowała w poniedziałek swój rajd wzrostowy i zaliczyła tego dnia 10 wzrostową sesję z rzędu. Tym razem wzrost sięgnął 2,1%, a od początku miesiące wynosi już ponad 11%. Na wykresie tygodniowy widać, że szerszy trend także jest wzrostowy, spółka przełamały w ostatnim czasie sporo ważnych oporów jakie wyznaczały wcześniejsze szczyty. Wydaje się więc, że obecnie zmierzamy do okolic 26,85 zł czyli maksimum z 2013 roku.

 

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here