Naga Markets



Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Mirbud działa przede wszystkim jako generalny wykonawca lub generalny realizator inwestycji w obszarze budownictwa handlowo-usługowego, mieszkaniowego, przemysłowego oraz inżynieryjno-drogowego na rynku budowlanym w Polsce.

Te artykuły również Cię zainteresują




mirbud

Spółka zyskała podczas czwartkowej sesji 7,7% przy najwyższych obrotach od listopada 2015 roku. Przez ostatni miesiąc cena podskoczyła już o ponad 36%. Wszystko to przy narastającym wolumenie. Wczoraj doszło do przełamania linii trendu spadkowego. Cena wyhamowała w rejonie 1 zł. Wydaje się, że kluczowy jest poziom oporu znajdujący się nieco wyżej. Jego wybicie może skutkować większymi wzrostami oraz aktywowaniem się nieco nietypowej formacji podwójnego dna. Warto dodać, że ostatnie dołki znajdowały się blisko historycznego minimum. Jest więc co odrabiać i wspominane wybicie mogłoby oznaczać kontynuację obecnie trwającej zwyżki.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Działalność Mostostalu Zabrze obejmuje kompleksowe wykonawstwo obiektów oraz podwykonawstwo robót specjalistycznych dla branży przemysłowej, energetycznej, obiektów ochrony środowiska, użyteczności publicznej oraz obiektów mostowych.

mostostal

Spółka zyskała wczoraj 4,1% ponownie przy całkiem ładnych obrotach. Mimo, że wzrosty nie oznaczały żadnego wybicia to jednak sytuacja techniczna zdaje się być ciekawa. Od pewnego czasu jesteśmy świadkami coraz wyższych obrotów. Zwłaszcza po fałszywym, jak się okazało wybiciu wsparcia w rejonie 1,11 zł. Wyższe obroty plus coraz słabsze reakcje spadkowe na lokalny opór. Sytuacja wygląda na przygotowanie do wybicia. Niedaleko znajduje się linia trendu spadkowego. Pojawia się więc szansa na pewien przełom w spadających od 1,5 roku notowaniach. Warto także dodać, że ostatnie minimum wypadło dokładnie na linii łączącej dołki na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat. Szansa na zakończenie spadków jest, niebawem powinno rozstrzygnąć się czy zostanie wykorzystana.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułGuten Morgen DAX 20.01.2017
Następny artykułZapiski giełdowego spekulanta: Alior Bank
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here