Naga MarketsMirbud działa przede wszystkim jako generalny wykonawca lub generalny realizator inwestycji w obszarze budownictwa handlowo-usługowego, mieszkaniowego, przemysłowego oraz inżynieryjno-drogowego na rynku budowlanym w Polsce.

mirbud w1

Te artykuły również Cię zainteresują
Sprawdź ofertę brokera HFT w zakresie inwestycji na spółkach z GPW

Wykres tygodniowy pokazuje zakończenie ruchu wzrostowego, z którym mieliśmy do czynienia od początku roku. Wzrosty zatrzymały się w okolicach oporu 1 zł, a w szerszym spojrzeniu układ coraz niższych szczytów został zachowany. Wydaje się, że kolejnej okazji na wzrosty będzie można szukać w rejonie poprzedniego dołka czyli 0,60 – 0,65 zł.

mirbud d1

Obserwując wykres dzienny w poszukiwaniu powrotu do wzrostów można zainteresować się linią bessy i jej ewentualnemu wybiciu. Najbliższe wsparcie to okolice 0,70 zł. W piątek zaczęło się odrabianie start po Brexicie. Trudno jednoznacznie stwierdzić czy jest to tylko domknięcie luki czy jednak trwalsza inicjatywa popytu. Wydaje się, że jeżeli nie dojdzie do solidnej reakcji popytu i cena przełamie ten poziom to kolejnych szans będzie można szukać w rejonie poprzedniego dołka.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here