Naga MarketsmiraculumMiraculum będące spółką kosmetyczną, której działalność koncentruje się na opracowywaniu i sprzedaży kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała, wyrobów perfumeryjnych, preparatów do depilacji oraz kosmetyków do makijażu poinformowało dziś, że w 2018 roku odnotowano 4,05 mln zł jednostkowej straty netto. Warto przypomnieć, że rok wcześniej strata wyniosła aż 11,19 mln zł.


Spółka odnotowała stratę operacyjną w wysokości 4,72 mln zł wobec 8,34 mln zł straty rok wcześniej. Przychody ze sprzedaży sięgnęły natomiast 22,24 mln zł w 2018 r. wobec 20,21 mln zł rok wcześniej.

Te artykuły również Cię zainteresują
– Dzięki podejmowanym decyzjom oraz wytężonej pracy wielu osób, spółka odnotowała w 2018 roku 10-proc. wzrost przychodów ze sprzedaży, zaś strata netto odnotowana w 2018 roku jest o 7,1 mln niższa niż strata, z którą spółka zamknęła poprzedni okres – rok 2017. Osiągnięte wyniki dobitnie świadczą, że obrany dla spółki kierunek rozwoju jest właściwy i w bardzo nieodległej perspektywie pozwoli spółce na osiąganie corocznych zysków – napisał zarząd w liście do akcjonariuszy.

Sytuacja na giełdzie

Spoglądając na notowania Miraculum zauważymy, że cena akcji spółki od ponad roku porusza się w trendzie horyzontalnym pomiędzy 1.30 – 1.90 zł. Niewykluczone więc, ze w najbliższym czasie spodki będą kontynuowane i kurs osunie się w rejon dolnego ograniczenia tej konsolidacji.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPrzegląd GPW – Eurocash SA (EUR) liderem wzrostów, tracą ALTUS (ALI) i Prairie Mining (PDZ)
Następny artykułRekordowy wolumen na rynku kontraktów terminowych BTC
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here