Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Miraculum S.A. to polskie przedsiębiorstwo działające w branży kosmetycznej, o bogatej tradycji i historii sięgającej lat 20. ubiegłego wieku.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Spółka odnotowała wczoraj piątą wzrostową sesję z rzędu. Wzrosty tego dnia osiągnęły wartość niemal 7%, a od początku tygodnia sięgają już niemal 18%. Bardzo silna zwyżka ma tu miejsce od początku lutego i przez połowę miesiąca spółka podrożała już o blisko połowę. Od połowy 2015 roku cena porusza się w kanale spadkowym. Aktualne wzrosty są efektem kolejnego odbicia od dolnej krawędzi. Wczoraj pokonany został opór w rejonie 2,40 zł, co może oznaczać, że cena będzie kierować się w rejon górnej krawędzi czyli przynajmniej 3 zł.

Przedmiotem działalności grupy jest świadczenie usług budowlano-montażowych dla sektorów: naftowego i gazowego, chemicznego i petrochemicznego, ochrony środowiska, energetyki, budownictwa przemysłowego, drogowego, kolejowego, i ogólnego.

Czwartkowa sesja przynosiła 4,6% wzrostu przy dobrych obrotach jakie utrzymują się niemal od początku zwyżki, która rozpoczęła się w grudniu ubiegłego roku. Cena zaczyna odbijać w górę od wsparcia jakie wyznaczają dwa ostatnie szczyty. To dobry znak, mogący zwiastować kontynuację wzrostów. Warto jednak pamiętać, że znajdujemy się w rejonie ostatniego szczytu wieloletniego trendu spadkowego. Jeżeli udałoby się osiągnąć nowe maksimum wzrostów oraz wybić ponad poziom 6,50 zł, byłby to potencjalny początek zmiany trendu na wzrostowy widziany z nieco odleglejszej perspektywy.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPoranny przegląd rynkowy – EUR/USD na 1.02? A może 1.10?
Następny artykułZapiski giełdowego spekulanta: PGNiG
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here