Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Miraculum S.A. to polskie przedsiębiorstwo działające w branży kosmetycznej, o bogatej tradycji i historii sięgającej lat 20. ubiegłego wieku.

miraculum

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Ostatnie dwie bardzo mocne sesje minionego tygodnia sprawiły, że spółka zamknęła tydzień z niemal 30% wzrostem. Siła popytu została podparta również wysokimi obrotami, których nie widziano tu prawie od roku. Pod względem technicznym kurs opuścił kanał spadkowy, trwający od szczytu osiągniętego w lipcu ubiegłego roku. Opór w rejonie 2,50 zł również został pokonany. Do pełni szczęścia brakuje jedynie wyjścia ponad poziom 2,59 zł czyli wierzchołek z początku roku. Duża dynamika podparta obrotami wskazuje na duże prawdopodobieństwo dalszych wzrostów, przynajmniej na kolejny szczyt w rejonie 3,30 zł.

Grajewo to firma produkująca materiały dla przemysłu meblarskiego.

grajewo

Podczas piątkowej sesji minionego tygodnia spółka zyskała ponad 10% przy wysokich obrotach. Dzięki temu kurs znalazł się na nowych maksimach trwającej zwyżki i przełamał opór w rejonie 28 zł. Cena wybiła także linię poprowadzoną po ostatnich wierzchołkach. Wydaje się, że cena powinna nadal rosnąć, przynajmniej do okolic 34 zł czyli dwóch szczytów z 2013 i 2014 roku. O szansach na wzrosty pisałem podczas ostatniego przeglądu spółek tzw. metodą Fabera 31 marca.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułGBP/USD – kolejne odbicie od wsparcia
Następny artykułPrzegląd setupów Price Action AUDNZD, EURJPY, GBPJPY, GBPUSD 11 kwietnia 2016
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here