Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Miraculum S.A. to polskie przedsiębiorstwo działające w branży kosmetycznej, o bogatej tradycji i historii sięgającej lat 20. ubiegłego wieku.

Te artykuły również Cię zainteresują
miraculum

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Ostatnie dwie bardzo mocne sesje minionego tygodnia sprawiły, że spółka zamknęła tydzień z niemal 30% wzrostem. Siła popytu została podparta również wysokimi obrotami, których nie widziano tu prawie od roku. Pod względem technicznym kurs opuścił kanał spadkowy, trwający od szczytu osiągniętego w lipcu ubiegłego roku. Opór w rejonie 2,50 zł również został pokonany. Do pełni szczęścia brakuje jedynie wyjścia ponad poziom 2,59 zł czyli wierzchołek z początku roku. Duża dynamika podparta obrotami wskazuje na duże prawdopodobieństwo dalszych wzrostów, przynajmniej na kolejny szczyt w rejonie 3,30 zł.

Grajewo to firma produkująca materiały dla przemysłu meblarskiego.

grajewo

Podczas piątkowej sesji minionego tygodnia spółka zyskała ponad 10% przy wysokich obrotach. Dzięki temu kurs znalazł się na nowych maksimach trwającej zwyżki i przełamał opór w rejonie 28 zł. Cena wybiła także linię poprowadzoną po ostatnich wierzchołkach. Wydaje się, że cena powinna nadal rosnąć, przynajmniej do okolic 34 zł czyli dwóch szczytów z 2013 i 2014 roku. O szansach na wzrosty pisałem podczas ostatniego przeglądu spółek tzw. metodą Fabera 31 marca.

invest

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here