Naga MarketsPrzedsiębiorstwo MinexSystem rozwijające produkty finansowe oparte o technologię blockchain, oferuje swoim klientom karty kryptowalutowe MinexPay, za pomocą których zapłacić można za codzienne zakupy i wypłacić pieniądze w najbliższym bankomacie przy prowizji zaczynającej się już od 0%. Pierwsze zamówione karty właśnie zostały rozesłane do klientów, jak wynika z informacji prasowej udostępnionej portalowi Comparic.pl.


Poznaj MinexPay i Minexcoin

Karty płatnicze MinexPay są bezpośrednio powiązane z kryptowalutą Minexcoin. Jak tłumaczą przedstawiciele przedsiębiorstwa: „Jako integralna część ekosystemu, popyt na Minexcoin powinien wzrastać w związku z ogólną ilością MNX utrzymywanych na kartach jako minimalny depozyt. Minexcoin jest integralną częścią sieci MinexSystems. Dlatego im więcej osób korzysta z usług sieci, tym większy popyt na MXN”

MinexPay oferuje cztery różne plany taryfowe – od standardowego, poprzez złoty, platynowy aż po Infinite (ograniczony jedynie do 1000 kart) – w każdym z nich użytkownik musi posiadać inną minimalną ilość środków zdeponowanych w MNX na swoim koncie i korzysta z innych poziomów prowizji, limitów oraz opłat. W zależności od wybranego planu taryfowego opłaty bankomatowe zaczynają się od 0%, pozwalając na bezpłatną wypłatę kryptowaluty przy jednoczesnym uzyskaniu 1% cashbaku za zrealizowane zakupy. Więcej informacji na temat planów taryfowych, opłat i limitów można znaleźć tutaj.

“Z powodzeniem uruchomiliśmy program kart przed końcem 2018 roku”, mówi Boris Shulyaev, założyciel i prezes MinexSystems. “I choć nie udało nam się wydać kart z logo MinexPay przed przerwą zimową, pracujemy nad tym i już w tym roku, w najbliższym czasie, zaprezentujemy markowe karty”.

W zależności od rodzaju planu, opłata za wypłatę z bankomatu zaczyna się od 0%, co oznacza, że użytkownicy mogą za darmo wypłacać kryptowaluty i otrzymywać do 1% zwrotu gotówki za płatności kartą zakupioną w MinexPay.

Jak wynika z informacji prasowej, MinexSystems ma zamiar wyemitować do 30 tysięcy kart przed końcem II kwartału bieżącego roku, co spowoduje, że na saldach kart płątniczych utrzymywanych będzie ponad 3 miliony MNX. Obecnie jeden token wyceniany jest na wartość około dolara, pod względem kapitalizacji zajmując miejsce w gronie największych 400 kryptowalut.

Stały zysk za posiadanie Minexcoin na karcie płatniczej

Dodatkową usługą znajdującą się w ofercie MinexSystems jest system „rachunków oszczędnościowych” prowadzonych w ramach MinexBank. Każdy z posiadaczy MNX, który zadeklaruje chęć utrzymania ich na swoim koncie w określonym czasie może liczyć na gwarantowaną stopę zwrotu po jego upływie.

MinexBank opisuje swoją ofertę jako „parking”, w skali roku zapewniający nawet 45% zwrotu. Oprócz tego proponowane są krótsze okresy lokat – od jednego dnia, do jednego miesiąca (generujące 0,073% lub 2,8% zwrotu). Należy jednocześnie zaznaczyć, że wartości te mogą wzrastać lub zmniejszać się w zależności od popytu i podaży na rynku MNX.

„Dzięki temu mechanizmowi każdy może otrzymać Minexcoin za darmo jako odsetki za swoje aktywa bilansowe w MNX bez konieczności przekazywania środków finansowych osobom trzecim” – informuje MinexBank w komunikacie prasowym.

Więcej informacji o usługach i stopach zwrotu MinexBanku można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here