Naga MarketsMilton Essex z udanym debiutem na NewConnectMilton Essex, polski twórca rozwiązań: SkinSENSE™ do walki z alergią oraz FaceCOV™ – systemu monitorowania miejsc publicznych pod kątem symptomów temperaturowych, zadebiutował jako 13. spółka na rynku NewConnect w 2020 r. Akcje debiutanta zyskały uznanie inwestorów. Na otwarciu wyceniono je na 1,79 zł – 15% wyżej od ceny odniesienia wynoszącej 1,55 zł.

Milton Essex zyskał uznanie inwestorów po debiucie

– Jest to przełomowy dzień dla Milton Essex – jesteśmy szczęśliwi, że udało nam się zadebiutować jeszcze przed Świętami. Liczymy, że akcje Milton Essex będą stanowiły atrakcyjną ofertę dla obecnych akcjonariuszy oraz tych, którzy dopiero znajdą się na naszym pokładzie. Wierzymy, że akcje Milton Essex są atrakcyjną inwestycją dla każdego interesującego się polską biotechnologią – komentuje Radosław Solan, wiceprezes Milton Essex.

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka z sektora med-tech, pracująca nad rozwiązaniami SkinSENSE™ oraz FaceCOV™, wyróżnia się na rynku współpracą z naukowcami dwóch prestiżowych uczelni technicznych – Wojskowej Akademii Technicznej oraz Politechniki Warszawskiej. Zespół przykłada szczególną wagę do pierwszego z tych projektów, który jest przełomowy na skalę światową w zakresie diagnostyki alergii.

–   Prace nad systemami są już na bardzo zaawansowanym etapie. Wierzymy, że debiut na NewConnect pomoże w rozwoju spółki oraz budowaniu jej wartości i wizerunku, nie tylko jako specjalistów w walce z alergią, ale przede wszystkim prekursorów na rynku med-tech – kończy wiceprezes.

Gotowe rozwiązanie będzie kierowane przede wszystkim do placówek medycznych oraz poradni specjalizujących się w walce z alergiami. Data zakończenia badań i wprowadzenia produktu na rynek nie jest jeszcze znana.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here