Naga MarketsOd dziś do 16 lipca br. potrwają zapisy na 2 750 000 akcji serii L spółki Milton Essex – warszawskiej spółki specjalizującej się w tworzeniu innowacyjnych urządzeń i op-rogramowania do cyfrowej diagnostyki medycznej. Wszystkie akcje oferowane są w Transzy Dużych Inwestorów. Oferującym jest Dom Maklerski Navigator. W Q3 2020 r. spółka planuje debiut na rynku NewConnect.

Milton Essex: Od dziś do 16 lipca br. potrwają zapisy na 2 750 000 akcji serii L

W ramach oferty na podstawie dokumentu ofertowego inwestorom zostanie zaoferowane łącznie 2 750 000 akcji serii L, za które spółka chce pozyskać nie więcej niż równowartość 1 mln euro. Zebrane środki Milton Essex będzie chciał przeznaczyć na finalizację prac związanych z pierwszym urządzeniem do diagnostyki alergii, jego rejestrację, i program pilotażowy urządzenia. Wcześniej, w dniach 30.06 – 2.07 br., spółka przeprowadziła book-building.

Book-building, podczas którego inwestorzy okazali niemałe zainteresowanie naszą spółką, utwierdził nas w przekonaniu, że dzięki emisji akcji będziemy mogli wprowadzić w życie nasze innowacyjne rozwiązania dla diagnostyki medycznej – mówi Radosław Solan, wiceprezes spółki.

Akcje Milton Essex można nabyć za pośrednictwem oferującego Domu Maklerskiego Navigator. Zapisy trwają do 16 lipca.

Harmonogram emisji akcji Milton Essex SA

  • Od 30 czerwca do 2 lipca (do godz. 15.00): Book-building (budowa księgi popytu)
  • do 5 lipca:  Ustalenie Ceny Emisyjnej / ew. wyodrębnienie Transzy Dużych Inwestorów oraz Transzy Małych Inwestorów
  • od 6 lipca: Rozpoczęcie przyjmowania Zapisów i wpłat na Akcje Oferowane
  • do 16 lipca (do godz. 18.00) Zakończenie przyjmowania Zapisów i wpłat na Akcje Oferowane
  • do 21 lipca: Przydział Akcji Oferowanych
  • do 21 lipca: Podanie do publicznej wiadomości wyników Oferty Publicznej
  • do 24 lipca: Zwrot nadpłaconych kwot (w przypadku nadsubskrypcji)

Zobacz również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPGE wewnątrz konsolidacji. Próba odbicia od lokalnego wsparcia
Następny artykułBiomed Lublin – zaczyna pozyskiwać osocze ozdrowieńców – zapiski giełdowego spekulanta
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here