Naga MarketsLogo Apple w siedzibie sklepu spólkiJuż 14 banków w Polsce oferuje swoim klientom system płatności mobilnych Apple Pay – w kwietniu dołączył do nich Bank Millennium, który potwierdził informację na Twitterze. W reakcji na najnowsze doniesienia akcje instytucji (GPW: MILLENNIUM) zyskiwały 4,5% testując marcowe maksima.


Akcje Millennium ponownie testują okolice 9,5 zł

Informacja o chęci udostępnienia Apple Pay pojawiła się po raz pierwszy w marcu. Millennium obiecywał, że funkcjonalność zostanie wdrożona nie później niż do połowy bieżącego miesiąca. Ostatecznie usługa została udostępniona klientom trochę szybciej:


Apple Pay w Polsce funkcjonuje od czerwca 2018 roku – z tej formy płatności mogą obecnie korzystać klienci: Alior Bank, TMUB, Bank Pekao, Santander Bank Polska, BNP, Getin Bank, mBank, PKO BP, Inteligo, Nest Bank, ING Bank Śląski, Credit Agricole i Bank Millennium.

We wtorek akcje Millennium zyskiwały 4,5% podchodząc pod poziomem 9,5 zł (maksima marcowe). Cena nadal jednak konsoliduje w kilkuzłotowym przedziale i dopiero wybicie maksimów na 9,6 zł otworzy drogę do silniejszej aprecjacji. Dolne ograniczenie ruchu bocznego znajduje się natomiast na wysokości 8,5 zł.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here