Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Milkiland to czołowy producent wyrobów mlecznych takich jak sery, jogurty czy masło.

milkiland

Podczas wtorkowej sesji na warszawskim parkiecie prym wiodły spółki ukraińskie. Milkiland zyskał niemal 16% przy bardzo wysokich obrotach. Od początku nowego roku spółka drożeje już o blisko 25%. Na wykresie tygodniowym widać, że kurs zbliża się do poziomu poprzedniego szczytu. Biorąc pod uwagę dynamikę wzrostów oraz podwyższone obroty, wydaje się, że kupujący mają szanse na udane wybicie. Jeżeli tak się stanie to kolejnym celem popytu stanie się szczyt z marca 2015 roku czyli okolice 3,67 zł.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Podstawowy przedmiot działalności Grupy obejmuje produkcję płodów rolnych (uprawę ziemi), ze szczególnym uwzględnieniem pszenicy i nasion słonecznika, a także przetwarzanie, przechowywanie i sprzedaż takich zbiorów.

agroton

Równie dobrze radził sobie Agroton. Spółka zyskała wczoraj 15,6%, a tak duże wzrosty były podparte równie dużymi obrotami. W ten sposób trend wzrostowy odnotował nowe maksimum. Na wykresie tygodniowym widoczne jest także wybicie poziomu szczytu z 2014 roku. Wydaje się, że obecnie mamy więc otwartą przestrzeń przynajmniej do okolic 7,80 zł.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEarnings season z wykorzystaniem opcji binarnych
Następny artykułOpcja na dziś – CALL na CADJPY
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here