TMS


Za nami trzeci dzień rywalizacji w konkursie organizowanym przez TMS Brokers, w którym na zwycięzce czeka 1 000 000 złotych w zarządzanie. Sprawdźmy zatem jak wygląda obecna sytuacja i czy doszło do jakiś zmian w czołówce stawki.


Za nami trzeci dzień konkursu i jak wynika z oficjalnych statystyk na prowadzeniu niezmiennie znajduje się “foxxik555”. Ponieważ w dniu wczorajszym zawarł on dwie pozycje długie na parze walutowej AUD/USD (realizacja po identycznej cenie) jego stopa zwrotu wzrosła z 56,26% do 59,51%. Biorąc pod uwagę całe dostępne statystyki można zauważyć, że obecny lider filtruje instrumenty i każdego dnia wybiera dwa, na których handluje. W pierwszym dniu spekulował on bowiem jedynie na USD/CAD i USD/JPY, w drugim na ORANGEPL i GBP/JPY a w trzecim dniu na AUDUSD. Trzeciego dnia pojawiło się również zlecenie oczekujące na USD/CAD ale nie zostało ono zrealizowane.

Na drugie miejsce awansował “Maciej13”, który (jak pisaliśmy wczoraj), po dwóch dniach konkursu zajmował trzecią lokatę. Nie zmieniła się jednak ilość jego transakcji, która wciąż wynosi 1. Jego stopa zwrotu pozostała zatem na poziomie 40,99%. Oznacza to zatem, że “zjec”, który był drugi, wczoraj poniósł stratę i (przynajmniej tymczasowo) opuścił podium.

Po trzech dniach rywalizacji na ostatnim stopniu podium znajduje się inwestor o nicku “RS8” ze stopą zwrotu 40,80%. Spośród wymienionych jest on najaktywniejszym traderem, gdyż w ciągu 3 dni trwania konkursu zawarł już 55 transakcji, z których 50 zostało zamkniętych. Co prawda inwestuje on na kilku instrumentach, to jednak jako ulubiony upatrzył sobie parę EUR/USD, na której zawartych zostało aż 34 z 55 pozycji.

Mimo, że konkurs trwa już w najlepsze, cały czas możesz dołączyć do rywalizacji.

Weź udział w konkursie i wygraj MILION w zarządzanie

Wyniki, które prezentujemy są z godziny 09:43 z 16 lutego 2017 roku.

Podsumowanie wszystkich dni konkursu dostępne jest pod tagiem: milion w zarządzanieInvest Cuffs

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here