Naga Markets webinar


Za nami czwarty dzień rywalizacji w konkursie organizowanym przez TMS Brokers, w którym na zwycięzce czeka 1 000 000 złotych w zarządzanie. Sprawdźmy zatem jak wygląda obecna sytuacja i czy doszło do jakiś zmian w czołówce stawki.


Za nami czwarty dzień konkursu i jak wynika z oficjalnych statystyk żaden z wczorajszych liderów nie utrzymał się na podium. Na prowadzenie wysunął się “Marekkk”, który pomimo, iż pierwszą transakcję zawarł dopiero w środę, 15 lutego br. w ciagu dwóch dni zrealizował ich już 88, osiągając przy tym stopę zwrotu na poziomie 98.81%. Taką ilość pozycji tłumaczyć może fakt, że wiele zleceń realizowanych jest po jednakowych badź zbliżonych cenach a więc dzieli on pozycje na kilka mniejszych. W oczy rzuca się również fakt, iż w przypadku ani jednej pozycji nie zastosował zleceń obronnych stop loss czy take profit.

Na drugie miejsce awansował “ziec”, który zarobił 78,37%. Jest to jego powrót na podium gdyż jak przypomnimy, po drugim dniu konkursu zajmował on również drugą lokatę (z wynikiem 56,26%). Mimo, że handlował na 5 instrumentach zdecydowanie jego ulubionymi jest oil (19 z 38 transakcji) i EURUSD (11 z 38 transakcji). Podobnie jak lider stawki (z wyjątkiem jednej pozycji na USDJPY) nie stosuje on zleceń obronnych stop loss ani take profit.

Dzienne podium zamyka inwestor o wymownym nick-u “melon”, który zrealizował zaledwie 6 transakcji z czego jedna w dalszym ciągu jest pozycją otwartą. Udało mu się w ten sposób osiągnąć stopę zwrotu na poziomie 75,56%. Jedynym instrumentem, na którym handluje jest para walutowa EURUSD i widać, że wierzy on w umocnienie Europejskiej waluty, gdyż otwierał jedynie pozycje długie. Jest on świadomy zarządzania ryzykiem i niemal za każdym razem ustawia zlecenia obronne.

Ponieważ regulamin konkursu dopuszcza maksymalny drawdown 30%, tylko w dniu wczorajszym z rywalizacją pożegnało 20 zawodników. Niechlubne pierwsze miejsce w tej stawce i największą stratę zaksięgował “hurryUp”, który stracił 77,73% choć warto także wspomnieć, że ze stratą 39,75% odpadł również “Dentysta”, który po pierwszym dniu był na prowadzeniu.

Mimo, że konkurs trwa już w najlepsze, cały czas możesz dołączyć do rywalizacji.

Weź udział w konkursie i wygraj MILION w zarządzanie

Wyniki, które prezentujemy są z godziny 09:28 z 17 lutego 2017 roku.

Podsumowanie wszystkich dni konkursu dostępne jest pod tagiem: milion w zarządzanieCoinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here