Naga Markets webinar


Za nami ósmy dzień rywalizacji w konkursie organizowanym przez TMS Brokers, w którym na zwycięzcę czeka 1 000 000 złotych w zarządzanie. Sprawdźmy zatem jak wygląda obecna sytuacja i czy doszło do jakichś zmian w czołówce stawki.


Za nami ósmy dzień konkursu i jak wynika z oficjalnych statystyk na pozycję lidera awansował inwestor o wymownym nick-u “MISIO”, który zarobił 124,60%. W rywalizacji bierze on udział od samego początku jednak dopiero po raz pierwszy znalazł się w TOP3 i to od razu na pierwszym miejscu. By osiągnąć obecną stopę zwrotu, zawarł on 29 transakcji. Warto zwrócić uwagę, że jedynie w dwóch przypadkach nie ustawił zlecań obronnych stop loss oraz take profit. Widzimy zatem przemyślany model zarządzania kapitałem i pozycjami.

Mimo wzrostu stopy zwrotu z 115,94% wczoraj do 118,87 dziś na drugie miejsce spadł “Ziec”. Biorąc jednak pod uwagę stabilne i systematyczne zyski w jego wykonaniu niewątpliwie warto brać go pod uwagę jako jednego z pretendentów do głównej wygranej.

Dzienne podium ponownie zamyka “maniakforexu92”, który mimo, że nie zawarł żadnej nowej transakcji i do tej pory ma ich na swoim koncie jedynie 3, to na skutek zamknięcia ostatniej pozycji zwiększył swój zysk z 88,32% do 108,60%.

Mimo, że konkurs trwa już w najlepsze, cały czas możesz dołączyć do rywalizacji.

Weź udział w konkursie i wygraj MILION w zarządzanie

Wyniki, które prezentujemy są z godziny 24:00 z 22 na 23 lutego 2017 roku.

Podsumowanie wszystkich dni konkursu dostępne jest pod tagiem: milion w zarządzanieCoinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here