Naga MarketsZa nami 18-sty dzień rywalizacji w konkursie organizowanym przez TMS Brokers, w którym na zwycięzcę czeka 1 000 000 złotych w zarządzanie. Sprawdźmy zatem jak wygląda obecna sytuacja i czy doszło do jakichś zmian w czołówce stawki.


Za nami 18-sty dzień konkursu i jak wynika z oficjalnych statystyk na pozycji lidera niezmiennie (trzeci dzień z rzędu) znajduje się “Wiki”. W dniu wczorajszym trader ten zawarł 5 transakcji spekulując na wzrosty ropy oraz spadki spx500. Dzięki skuteczności na poziomie 80% powiększył on swój zysk z 380,19% wczoraj do 431,48%.

Na drugie miejsce awansował “liquidSilver”, który zarobił już 391,78%. Po raz pierwszy przedstawialiśmy tego tradera w podsumowaniu 13-stego dnia rywalizacji, kiedy to jego stopa zwrotu wynosiła 214,71%. Warto zaznaczyć, że spośród wszystkich 134 transakcji, które “liquidSilver” zawarł w trakcie trwania konkursu aż 130 dotyczyło pary walutowej EURUSD i aż 110 to pozycje zawierane dzięki zleceniom oczekującym.

Dzienne podium z wynikiem 356,22% zajmuje “Terah”. Jest to pierwsza obecność tego tradera w zestawieniu TOP3 i warto zaznaczyć, że mimo iż dołączył on do rywalizacji dopiero 21 lutego aby osiągnąć taką stopę zwrotu wystarczyły mu zaledwie 42 transakcje, z których 22 zawierane były na EURUSD a pozostałe 20 na USDJPY

Mimo, że konkurs trwa już w najlepsze, cały czas możesz dołączyć do rywalizacji.

[otw_shortcode_button href=”https://ad.doubleclick.net/ddm/trackclk/N299601.1916210COMPARIC.PL/B10815545.145375111;dc_trk_aid=317243998;dc_trk_cid=72353603;dc_lat=;dc_rdid=;tag_for_child_directed_treatment=” size=”large” icon_position=”left” shape=”radius”]Weź udział w konkursie i wygraj MILION w zarządzanie[/otw_shortcode_button]

Wyniki, które prezentujemy obrazują stan na koniec dnia: 08.03.2017r.

Podsumowanie wszystkich dni konkursu dostępne jest pod tagiem: milion w zarządzanieConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułEBC nie zmienia stóp w marcu. Co dalej z QE?
Następny artykułJobless claims nieco gorsze od prognoz. Co dzieje się z dolarem na rynku?
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here