Naga Markets webinar


Za nami 17-sty dzień rywalizacji w konkursie organizowanym przez TMS Brokers, w którym na zwycięzcę czeka 1 000 000 złotych w zarządzanie. Sprawdźmy zatem jak wygląda obecna sytuacja i czy doszło do jakichś zmian w czołówce stawki.


Za nami 17-sty dzień konkursu i jak wynika z oficjalnych statystyk nie doszło do żadnych zmian w czołówce stawki. Niezmiennie na pozycji lidera znajduje się “Wiki”, którego stopa zwrotu pomimo niezaksięgowania ani jednej pozycji stratnej zmalała z 389,64% wczoraj do 380,19% dziś. Taka sytuacja spowodowana jest faktem, iż wynik, które prezentujemy przedstawiają equity a wiec biorą one pod uwagę również otwarte pozycje. Mimo, że “Wiki” zamknął swoje pozycje z zyskiem, to odbyło się to po nieco gorszych cenach niż prezesowała to sytuacja na koniec 16 dnia konkursu.

Na drugim miejscu niezmiennie znajduje się “maniakforexu92”, który już czwarty dzień z rzędu księguje stratę. Przypomnijmy, że po 13 dniach konkursu miał on na swoim koncie zysk w wysokości 399,64%, dziś pozostało mu 321,76%. Niemal wszystkie transakcje, które do tej pory zawierał odbywały się na niemieckim indeksie DAX30 (zaledwie jedna na GBPJPY) i wszystkie zakładają umocnienie się tego waloru.

Dzienne podium po raz kolejny zamyka “Marekkk”, który również nie odbiega od pozostałych i w dniu wczorajszym zaksięgował spadek zysków z 314,83% wczoraj do 304,50% dziś. W dniu wczorajszym spekulował on na osłabienie PLN względem EUR i GBP oraz na osłabienie AUD względem EUR i NZD.

Mimo, że konkurs trwa już w najlepsze, cały czas możesz dołączyć do rywalizacji.

Weź udział w konkursie i wygraj MILION w zarządzanie

Wyniki, które prezentujemy obrazują stan na koniec dnia: 07.03.2017r.

Podsumowanie wszystkich dni konkursu dostępne jest pod tagiem: milion w zarządzanieCoinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułOd inwestora do scalpera – EURAUD testuje kluczową strefę wsparcia
Następny artykułSrebro coraz bliżej kluczowego wsparcia
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here