Naga MarketsZa nami dwunasty dzień rywalizacji w konkursie organizowanym przez TMS Brokers, w którym na zwycięzcę czeka 1 000 000 złotych w zarządzanie. Sprawdźmy zatem jak wygląda obecna sytuacja i czy doszło do jakichś zmian w czołówce stawki.


Za nami dwunasty dzień konkursu i jak wynika z oficjalnych statystyk na pozycję lidera awansował “Marekkk”, który powiększył swój zysk ze 192,39% wczoraj do 237,27%. By osiągnąć taki wynik tylko w dniu wczorajszym zawarł on aż 40 transakcji spekulując na umocnienie EUR względem PLN  oraz osłabienie NZD względem USD. Jeżeli spojrzymy bardziej szczegółowo na statystyki zauważymy to o czym już wielokrotnie wspominaliśmy a mianowicie fakt, iż “Marekkk” dzieli swoje transakcje otwierając kilka mniejszych pozycji. Jeżeli zwrócimy uwagę na czas oraz kurs zawieranych transakcji zauważymy, że strice technicznych setapów było niewiele bo zaledwie jeden short na NZDUSD i 3 longi na EURPLN.

Na drugie miejsce awansował “TrzmieloParczew”, który mimo, iż do rywalizacji dołączył dopiero 21 lutego br. osiągnął już stopę zwrotu w wysokości 190,45%. By osiągnąć taki wynik zawarł 301 transakcji na parze walutowej EURUSD. Podobnie jak obecny lider dzieli on swoje transakcje na kilka mniejszych pozycji co wyjaśnia ilość trejdów. Większość zleceń realizowanych było manualnie po cenie rynkowych choć zdarzyły się również zlecenia oczekujące. To co rzuca się w oczy to fakt, iż nie stosuje on żadnych zleceń obronnych (stop loss/take profit) a jedynie kilkukrotnie wykorzystał zlecenie stop profit w celu zabezpieczenia już wygenerowanego zysku.

Dzienne podium zamyka wczorajszy lider – “Jakub”, który jako jedyny z wymienionych w dniu wczorajszym stracił. Jego aktualny zysk wynosi 176,46% a przypomnijmy, że wczoraj było to 199,91%. Spośród wymienionych jest on niewątpliwie najspokojniejszym traderem, gdyż od początku trwania konkursu zawarł 64 transakcje. Za różnice wyniku pomiędzy wczorajszym i dzisiejszym podsumowaniem odpowiedzialne jest 13 transakcji dokonywanych na GBPUSD, EURUSD oraz USDJPY. Dziwić może jednak fakt, iż mimo, że ich skuteczność wyniosła 53,85% wygenerowały one stratę.

Mimo, że konkurs trwa już w najlepsze, cały czas możesz dołączyć do rywalizacji.

Weź udział w konkursie i wygraj MILION w zarządzanie

Wyniki, które prezentujemy obrazują stan na koniec dnia: 28.02.2017r.

Podsumowanie wszystkich dni konkursu dostępne jest pod tagiem: milion w zarządzanietokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here