Naga MarketsMiliarder Orlando Bravo byczo nastawiony do bitcoina. Liczy na znaczne wzrosty BTCOrlando Bravo, miliarder, współzałożyciel firmy private equity Thoma Bravo powiedział, że jest bardzo byczo nastawiony do bitcoina. Spodziewa się, że kryptowaluta „znacznie wzrośnie”. Kurs BTC/USD rośnie dziś o ponad 2 proc. i zbliża się ponownie do poziomu 45 000 USD.

Orlando Bravo zachwycony kryptowalutami

Krypto to po prostu świetny system. Jest bezproblemowy. Jest zdecentralizowany. A młodzi ludzie chcą własnego systemu finansowego. Zatem, zostanie tu na dłużej – powiedział Bravo.Orlando stwierdził, że bazowa technologia blockchain, niezależnie od protokołu i budowanego na niej systemu może być bardzo potężna i zdarza się, że zapewnia lepsze przypadki użycia niż oprogramowani oparte na danych.

W lipcu Thomas Bravo wziął udział w rundzie finansowania dla FTX Trading Ltd., właściciela i operatora giełdy kryptowalut FTX.

Bravo ujawnił również w środę, że osobiście zainwestował w bitcoina, stwierdzając:
— Dla mnie to całkiem proste. Więcej osób będzie korzystać w przyszłości niż dzisiaj i będzie to bardziej ugruntowane. Instytucje dopiero zaczynają iść w tę stronę, a kiedy to nastąpi, myślę, że z biegiem lat liczba ta znacznie wzrośnie. Jestem bardzo byczo nastawiony.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Bitcoin (BTC/USD) tuż pod poziomem 45 000 USD

Notowania bitcoina zyskały wczoraj ponad 5,5 proc. w stosunku do dolara. Dziś wzrosty są kontynuowane, a najbliższy opór może stanowić okrągły poziom 45 000 USD, w okolicach którego biegnie 200-dniowa średnia.

cena bitcoina btc usd 01 20

Kluczowe wsparcie na BTC/USD wypada w okolicach 40 000 USD, a dodatkowy czynnik konfluencji zapewnia 100-dniowa średnia.

invest

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy:  kursy walut forex | nasdaq kurs | akcje mercator | biomed kurs | euro cena | cfd jak grać | cdprojekt cena akcji |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here