Naga MarketsMarc Lasry prowadzi firmę inwestycyjną Avenue Capital na stanowisku prezesa i dyrektora naczelnego. Avenue Capital zarządza aktywami o wartości 9,6 miliarda USD. Jest również właścicielem udziałów w klubie NBA Milwaukee Bucks. W rozmowie z Squawk Box stwierdził, iż cena bitcoina może osiągnąć nawet 40 000 USD, ponieważ staje się on coraz bardziej powszechny i łatwiejszy do handlowania.


Zobacz również: Boeing połączy Blockchain ze sztuczną inteligencją

Te artykuły również Cię zainteresują
Lasry żałuje, że nie kupował bitcoina wcześniej

„Coraz więcej rynków przekonuje się do kryptowalut i pozwala na swobodny handel nimi. Bitcoin jest coraz częściej używany, to do mnie przemawia. Uważam, że wszyscy, którzy zainwestowali w bitcoina za 3-5 lat osiągną stopę zwrotu rzędu 500-1000%.” – powiedział Lasry w wywiadzie dla Squawk Box.

W grudniu Lasry wyraził ubolewanie z powodu nie kupowania bitcoina wcześniej, mówiąc, że powinien kupić kryptowalutę, kiedy była kilka lat temu zaledwie po 300 dolarów.  Oznajmił również, iż wszystkich inwestycji w bitcoina dokonuje ze swoich prywatnych środków.

“Powodem, dla którego lubię bitcoiny, jest fakt, że wszyscy chcą nimi handlować.” – dodał.

Bitcoin od trzech dni odnotowuje silne wzrosty osiągając dziś do godziny 16:00 wartość 7500 USD. Największa strefa wolumenowa z interwału D1 skutecznie powstrzymuje dotychczasowe spadki na tym walorze.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułLekcja 8: Czy przestępcy używają Bitcoina?
Następny artykułKNF chce blokować strony internetowe nielicencjonowanych brokerów
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here