Naga MarketsMiliarder Barry Sternlicht kupił BTC i ETH. Uważa jednak, że bitcoin to "głupia moneta"Miliarder Barry Sternlicht, CEO Starwood Capital, firmy inwestycyjnej zarządzającej ponad 95 miliardami USD w zarządzaniu ujawnił, że posiada bitcoiny i ethereum. To jego sposób na dywersyfikację portfela w czasach, gdy rządu drukują pieniądze bez końca.

Szalenie zmienny bitcoin

— Rząd USA i każdy rząd na półkuli zachodniej drukuje pieniądze bez końca, a jest to skończona ilość czegoś i może być przedmiotem handlu na całym świecie – wyjaśnił Sternlicht w wywiadzie dla CNBC.Szef Starwood Capital ujawnił, że jest właścicielem bitcoina i etherum, zauważając, że kryptowaluta ma sens jako sposób na dywersyfikację portfeli inwestycyjnych.

Komentując to, co powiedział CEO JPMorgan Jamie Dimon o tym, że bitcoin jest bezwartościowy, powiedział, iż „złoto również jest bezwartościowe”. 

Pomimo posiadania BTC, miliarder powiedział, że “bitcoin to głupia moneta. Nie ma innego celu niż przechowywanie wartości i jest szalenie zmienna”. 


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Sternlicht powiedział także, dlaczego jest właścicielem etherum.
— A więc eter… trochę tego mam. To programowalny bitcoin, a na tym systemie zbudowanych jest mnóstwo innych monet.

Ponadto, CEO Starwood Capital wspomniał, że bardzo mocno zainteresował się technologią blockchain jako całością. Jego zdaniem, ta technologia “zmieni wszystko”.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy:  kursy walut forex | nasdaq kurs | akcje mercator | biomed kurs | euro cena | cfd jak grać | cdprojekt cena akcji |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here