Naga MarketsMike Satoshi: Oryginalny Bitcoin jest dla mnie prawdziwym, nie kibicuję BSV ani BCH
Mike Satoshi w rozmowie z Comparic24.tv

Chociaż kryptowaluty Bitcoin SV (BSV) oraz Bitcoin Cash (BCH) w ostatnim czasie rywalizują o wyższe stopy zwrotu to Mike Satoshi, znany polski YouTuber i entuzjasta kryptowalutowy, nie kibicuje żadnej z nich. Jego zdaniem oryginalny Bitcoin (BTC) jest tym prawdziwym, co potwierdzają między innymi słowa Satoshiego Nakamoto: ten łańcuch, który ma największą moc jest prawdziwym.


Bitcoin ponownie powyżej 10 tysięcy dolarów, potwierdza swoją rynkową dominację

Na początku tygodnia notowania Bitcoina pokonywały pułap 10 tysięcy dolarów, stanowiący psychologiczną barierę dla kupujących, by następnie dynamiczniej od niego odbić. W momencie publikacji poniżej rozmowy Adama Raka z Mike’iem Satoshim wartość BTC oscylowała pod poziomem, jednak we wtorek po godzinie 17:00 udało się go ponownie pokonać i utrzymać nowe, pięciomiesięczne maksima.

Poniżej pełna rozmowa z polskim YouTuberem na antenie Comparic24.tv gdzie mówi jak zmienia się w ostatnim czasie trudność wydobycia, wartości i strachu na Bitcoinie oraz dlaczego nie kibicuje żadnemu z dwóch podstawowych forków oryginalnego BTC:

Powiem szczerze nikomu nie kibicuję, bo nie jestem ani za Bitcoin SV ani Bitcoinem Cashem. Dla mnie prawdziwym Bitcoinem jest ten oryginalny Bitcoin i oryginalny łańcuch. Jak to mówił Satoshi Nakamoto: ten łańcuch, który ma największą moc jest prawdziwym łańcuchem. BSV oraz BTC nadal sporo brakuje, aby dogonić najstarszą z kryptowalut – komentował Mike Satoshi w rozmowie Skypie z Comparic24.tv.

„Store of fear” – Bitcoin zdaniem Warrenna Buffetta nie przechowuje wartości, tylko strach

Mike Satoshi w trakcie rozmowy przypominał o niedawnej kolacji, którą z przedstawicielami branży kryptowalut, w tym z Charliem Lee z Litecoina oraz Justinem Sunem z Trona, zjadł Warren Buffett. Wyrocznia z Omahy miała zasugerować, że jej zdaniem Bitcoin nie przechowuje wartości („store of value), ale strach („store of fear”). Zdaniem gościa na antenie Comparic24.tv oznacza to, że w trakcie kolejnego kryzysu finansowego inwestorzy i rynki będą próbowały alokować kapitał w Bitcoinie, widząc w nim nowy rodzaj bezpiecznej przystani.

– Dla mnie pierwszym testem kryptowalut było napięcie pomiędzy Stanami Zjednoczonymi i Iranem (…). Gdy kryptowaluty zaczęły rosnąć była to dla mnie informacja, że następny kryzys będzie eldorado dla inwestujących w cyfrowe aktywa. Jak na razie jest to tylko teza, jednak przy ostatnim kryzysie finansowym nie posiadaliśmy kryptowalut, teraz je mamy. To uznany rynek, na który wchodzą wielkie banki, dlatego myślę, że żyjemy w zupełnie innym środowisku – wyjaśnia Mike Satoshi.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here