Naga MarketsMike Satoshi, entuzjasta kryptowalut i technologii blockchain oraz samozwańczy lider grupy – KryptoNaród. To także twórca popularnego kanału na YouTube o nazwie “Mike Satoshi”. Podczas rozmowy poznajemy szczegóły powstania serii „Szpilki na Bitcoinie”.


Stworzona przez Mike’a Satoshiego jest unikatową w skali polskiego youtube’a serią wywiadów z kobietami świata technologii blockchain i kryptowalut, a także światów powiązanych. W serii tej Mike przeprowadza wywiady z kobietami, które zajmują się całym spektrum zadań począwszy od samej technologii blockchain, poprzez trading, analizę techniczną, a także kwestie podatkowe i prawne.

Cukierkowa konwencja graficzna ma wywoływać w widzu poczucie, że tematy poruszane w odcinku będą lekkie, łatwe i mało poważne. Jednak kwestie poruszane są jak najbardziej  rzeczowe, a rozmówczynie pokazują, że są ekspertkami w swojej dziedzinie. Ile będzie kosztował bitcoin za pięć lat? Dlaczego warto przyjść na wykłady Mike’a Satoshiego na nadchodzących Invest Cuffs? Na te i wiele innych pytań, podczas wywiadu dla stacji Comparic24.tv odpowie Mike Satoshi.

Mike Satoshi zaprasza również na drugą odsłonę białostockiego spotkania sympatyków kryptowalut – szczegóły pod linkiem.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here