Naga MarketsMike Novogratz: za 6 miesięcy kapitalizacja bitcoina (BTC) będzie większa od kapitalizacji TesliDyrektor generalny Galaxy Digital Mike Novogratz mówi, że kapitalizacja rynkowa bitcoina przyćmi kapitalizację Tesli do czerwca 2021 roku.

  • Novogratz ponownie szokuje prognozą: twierdzi, że kapitalizacja rynkowa bitcoina przyćmi kapitalizację Teslę.
  • Dziś kapitalizacja rynkowa bitcoina przekracza 428 miliardów USD, podczas gdy Tesli wynosi 616 miliardów USD.

Novogratz: bitcoin pokaże na to go stać już w 1. poł. 2021 r.

Szef firmy zajmującej się zarządzaniem cyfrowymi aktywami twierdzi, że ​​kapitalizacja rynkowa bitcoina będzie rosła znacznie szybciej niż Tesli. Mamy widzieć to już w nadchodzących miesiącach.

Te artykuły również Cię zainteresują
„BTC będzie miało większą kapitalizację rynkową niż TSLA w ciągu 6 miesięcy”

– napisał na Twitterze Novogratz.

Dodał, że oba aktywa są „religiami”, chociaż los kursu TSLA wiąże się z dużym ryzykiem dot. postaci Elona Muska, podczas gdy BTC jest własnością całej społeczności, która rośnie każdego dnia.

W chwili pisania tego tekstu kapitalizacja rynkowa bitcoina przekracza 428 miliardów USD, podczas gdy Tesli wynosi 616 miliardów USD.

Bitcoin rośnie dzięki niskim stopom proc.?

W niedawnym wywiadzie dla Real Vision Novogratz powiedział też, że zarówno bitcoin, jak i kurs akcji Tesli rosną dzięki niskim stop. procentowym.

– Rozumiem, że będziemy teraz utrzymywać stopy proc. na niskim poziomie, a wzrost [na giełdzie] nabiera tempa. (…) Na początku przyszłego roku czeka nas duża niespodzianka wzrostowa, a następnie w drugim kwartale nastąpi eksplozja – dodał.

Wyjaśnił, że dzieje się tak, bowiem władze drukują “więcej pieniędzy niż kiedykolwiek wcześniej.”

– To, co napędza kurs bitcoina, napędza też wyceny Tesli, Snowflake i każde takie przedsięwzięcie – powiedział.

Jego narracja ma korzenie np. w tym, co mówią teraz przedstawiciele dużych spółek giełdowych, które skupują dziś BTC. Ci twierdzą zaś, że inwestują w kryptowalutę, bowiem jest to próba uratowania środków firm, które to pożera inflacja.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here