Naga MarketsMike Novogratz: ta hossa na bitcoinie (BTC) jest inna niż ta z 2017 r.Dyrektor generalny Galaxy Digital Mike Novogratz mówi, że bitcoin przechodzi ogromny wzrost, który w przeciwieństwie do boomu z 2017 r. jest wzmocniony przez rosnącą adopcję instytucjonalną.

  • Novogratz podkreśla, że hossa na BTC jest inna niż w 2017 r., ponieważ w kryptowalutę inwestują już duzi gracze instytucjonalni.
  • Skrytykował też twórcę LTC, Charliego Lee, za to, że ten sprzedał swoje coiny u szczytu bańki z 2017 r.

Ta hossa na bitcoinie jest inna

W nowym odcinku The Interview – Crypto, prowadzonym przez CEO Real Vision Raoula Pala, Novogratz mówił, że chociaż bitcoin może teraz nadal drożeć, nowa hossa nie jest i nie będzie powtórką z 2017 r.

Te artykuły również Cię zainteresują
Jestem o wiele bardziej przekonany, że to nie rok 2017, w którym powtarzałem wszystkim, że to spekulacyjna mania. Dziś to początek wieloletniego, gigantycznego, transformacyjnego rajdu. Łatwo mi prognozować to, że w przyszłym roku bitcoin osiągnie 50 000 USD – powiedział.

Dyrektor generalny Digital Galaxy podkreślił też to, że na rynek BTC wchodzi MassMutual. Ten 169-letni gigant ubezpieczeniowy zainwestował 100 milionów USD w bitcoina. Novogratz twierdzi, że jest to ważny kamień milowy. Jego zdaniem zdaniem zachęci to inne firmy do takich samych zakupów.

Pamiętam faceta, który założył litecoina [Charlie’ego Lee – przyp. autora], sprzedawał [LTC] na samym szczycie, a ja pomyślałem: “Stary, nie jest dobrze, że jako założyciel sprzedajesz wszystko dosłownie na najwyższym poziomie. Jesteś świetny jako spekulant, ale nie jako kreator społeczności”. (…). Czym wyróżnia się na tym polu bitcoin? W bitcoina cały czas inwestują nowe osoby, instytucje – dodał. – Dziś wchodzi na rynek Mass General. To ogromna sprawa – zauważył.

Bogaci ludzie chcą BTC

Novogratz mówi, że zaczyna dostrzegać ważną zmianę na rynku, ponieważ coraz więcej inwestorów z “głęboką kieszenią” chce kupować bitcoiny. W oczach dyrektora generalnego Galaxy Digital obecnie trwa niejako wyścig instytucji dot. tego, kto szybciej zacznie kupować BTC.

– Problem w tym, że dzieje się to tak szybko, że nie możesz tego wykorzystać tak bardzo, jak chcesz, ponieważ nie możesz wystarczająco szybko zatrudnić odpowiednich ludzi i masz dużą konkurencję – spuentował.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here