Naga MarketsMike Novogratz: obserwuj bitcoina i złoto. Kryptowaluta zacznie teraz szybko drożećZawirowania gospodarcze w USA i za granicami powodują, że wielu znanych inwestorów, takich jak Mike Novogratz, koncentruje się dziś na bitcoinie i złocie. Ten ostatni uważa, że kryptowaluta wkrótce mocno zyska na wykresie.

  • Zdaniem ekspertów, polityka monetarna Fedu może napędzić ogromny popyt na złoto i BTC.
  • Widzą to inwestorzy na rynku. Mike Novogratz twierdzi, że to ostatni moment, by kupić BTC w bardzo korzystnej cenie.

Politycy walczą z kryzysem

Politycy w USA (ale w sumie też na całym globie) walczą z obecnym kryzysem tradycyjnymi metodami. Zdaniem wielu ekonomistów to głupota i dowód na to, że urzędnicy czują się zdezorientowani sytuacją. Po prostu dziś problemem jest to, że zamrożono rynki. Władze wcześniej nie spotkały się z takim problemem i działają po omacku.

Te artykuły również Cię zainteresują
Niektórzy żartują już więc nawet, że Fed chce “zadrukować kryzys”. W praktyce oznacza to pakiety stymulacyjne, rozbudowane programy socjalne i dodruk waluty wraz z obniżką stóp proc. Z kolei zgodnie z raportem Standard Chartered, ​​jeśli Fed obniży zaś te ostatnie do poziomu poniżej zera, złoto natychmiast zdrożeje. Ponoć nie tylko ono…

Bitcoin i złoto wybawią cię z kryzusu

Założyciel Galaxy Digital, Michael Novogratz, jest zdania, że z powodu „zawirowań w USA” ludzie powinni obserwować dziś kurs bitcoina i złota.

[Bitcoin] Wkrótce przebije [poziom] 10 000 USD [Dziś kosztuje już ok. 10 100 USD – przyp. jw]. Całe to tragiczne zamieszanie w USA jest tego tłem. Budżety [krajów] przestają być zrównoważone. Gdy [BTC przebije] 10 000 USD, będzie się szybko rósł. Wsiadajcie do pociągu! – twierdzi inwestor.

Wcześniej jego prognozy niespecjalnie się sprawdzały. W 2018 r. jak mantrę powtarzał, że BTC szybko powróci do wzrostów. Dziś jednak sytuacja jest inna. Rośnie popyt na BTC w gronie dużych inwestorów. Tylko w skali 24 h kryptowaluta zdrożała o ok. 6 proc.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here