Naga MarketsMike Novogratz: na rynku kryptowalut są projekty, które mogą zastąpić JP Morgan i Wall StreetMike Novogratz, prezes firmy inwestycyjnej Galaxy Digital zajmującej się kryptowalutami, ujawnia listę aktywów kryptograficznych, które jego zdaniem mogą zastąpić JP Morgan i nowojorską giełdę.

  • Novogratz twierdzi, że na rynku kryptowalut są projekty, które mogą zastąpić JP Morgan i nowojorską giełdę.
  • Wymienił np. tokeny takie jak Aave (AAVE), Chainlink (LINK) lub Compound (COMP), yearn.finance (YFI), Uniswap (UNI)

Novogratz o projektach, które mogą zmienić nasz świat

Novogratz w czasie ostatniego wywiadu wymienił pięć kryptowalut, które mogą potencjalnie spowodować ogromne zakłócenia w branży finansowej w ciągu pół dekady.

Te artykuły również Cię zainteresują
Ethereum bardzo się zmieniło w tamtym roku, myślę, że ether ma przed sobą długą drogę, więc to dobra inwestycja – powiedział. – Jest też cała ta grupa [projektów] zwana DeFi, czyli zdecentralizowane finanse. Tak więc tokeny takie jak Aave (AAVE), Chainlink (LINK) lub Compound (COMP), yearn.finance (YFI), Uniswap (UNI) – te pięć – jest szansa, że ​​ta piątka zmieni świat, ale nie w następnym tygodniu lub miesiącu, ale w ciągu najbliższych pięciu lat. To są tokeny, które chcą zniszczyć banki i rozerwać bankom kończyny, które chcą zastąpić JP Morgan i nowojorską giełdę, więc zainwestowałem w nie trochę pieniędzy. Jest to o wiele bardziej ryzykowne, ale jeśli zadziała, przyniesie znacznie większe korzyści – dodał.

Kryptowaluta-mem

Co do dogecoina (DOGE), który przyciągnął uwagę inwestorów po skoku kursu o 520 proc. w zaledwie 24 godziny 28 stycznia, Novogratz twierdzi, że może to być dobra inwestycja, ale tylko w krótkim czasie.

To rodzaj żartu, to była kryptowaluta-mem. Ale posłuchaj, memy działają. Widziałeś mem o Bernie Sandersie, który chodził wszędzie, a DOGE był taką memową kryptowalutą, która wystartowała i ludzie kupili ją jako żart, a teraz się ją wymieniają. (…) Na dłuższą metę będzie to warte zero, ale teraz gra może być ekscytująca – dodał. – Pamiętaj, jak działają rynki. Rynki działają, gdy jest coś, czym ludzie są podekscytowani – powiedział i przypomniał, że DOGE był już pompowany przez tweety Elona Muska.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here